Altındağ'da 5 Yeni Park Daha Açıldı

Altındağ’a 2005’ten bugüne 45 büyük park kazandıran Altındağ Belediyesi, 5 yeni parkın daha açılışını gerçekleştirdi.  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, parklara terörle mücadelede hayatını kaybeden şehit isimlerinin verildiğini vurgulayarak, “Şehitlerimizin şahadetlerine yakışır bir nesil yetiştirmek için çalışıyoruz. Belediye olarak tek derdimiz, Altındağlılara daha iyi hizmet verebilmek” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz da “Altındağ son yıllarda çok büyük değişiklikler geçirdi. Altındağ, ‘ALTIN’ gibi oldu” dedi.

Parklara şehitlerimizin ismi verildi

Yatırım atağını hızla sürdüren Altındağ, fiziki ve sosyal yatırımların yanı sıra, ilçeyi güzelleştiren rengarenk parklarıyla da farkını gösteriyor. Hemen hemen 15 günde bir açılış gerçekleştiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, beş yeni parkı daha Altındağlılara kazandırdı. Parklara, terörle mücadelede hayatını kaybeden Şehit Uzman Çavuş Yavuz Bayram, Şehit Jandarma Er Eyüp Öksüz, Şehit Piyade Uzman Çavuş Savaş Batu, Şehit Emniyet Amiri Zafer Kurt ve Şehit Piyade Onbaşı Harun Aydın’ın isimleri verildi.

Şehit aileleri törende yer aldı

Feridun Çelik Mahallesi’nde yapılan açılış töreninde, parklara isimleri verilen şehitlerin aileleri de hazır bulundu. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, ilçe teşkilatı, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.