Melih Gökçek'ten Burun Kanamasıyla İlgili Açıklama

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabı üzerinden hastaneye kaldırılmasıyla ilgili bir paylaşım yaptı.

Gökçek, hastaneye gitmesinin sebebinin burun kanaması olduğunu belirtti; konuyu gündeme getiren Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar'a tepki gösterdi.

Gökçek'in açıklaması şöyle:

"Bugün bazı internet sitelerinde özellikle burun kanaması dolayısıyla acilen hastaneye kaldırıldı filan yazıyor. Kaynak Sabahattin Önkibar. Sabahattin Önkibar demek bir yığın palavra, uydurma haber demek. Bunları niye yaptığını da biraz daha saçma sapan haber yaparsa beni mecbur bırakacak, anlatacağım. Hiçbir şeyim yok. Sadece bir burun kanaması dolayısıyla... Kongreye giderken hastaneye uğrayayım, bir daha kanama olmasın dedim.

"BİR TÜRLÜ BENİ ÖLDÜREMEDİNİZ"

İlaç kullanıyorum burun tıkanıklığı yaşamayayım diye ondan dolayı meydana gelen bir olay. Hastaneye kaldırılmışım bilmem ne yapmışım... ortalığı velveleye verdiler. Yahu arkadaş bir türlü beni öldüremediniz. Bir taraftan beni makamımdan indirmeye çalışıyorsunuz, öteki taraftan da öldürmeye çalışıyorsunuz. Sağım, canlıyım. Bizi sevenler sevinir, sevmeyenler de bu haber yüzünden üzülür."