Haber Detayı
22 Ağustos 2017 - Salı 00:08
 
10 Gün Süren Festival, Mustafa Sandal Konseriyle Sona Erdi
Etimesgut Belediyesi'nin 14. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nin finalinde Mustafa Sandal konser verdi.
Etimesgut Haberi
10 Gün Süren Festival, Mustafa Sandal Konseriyle Sona Erdi

Türk Beyleri Kent Meydanı'nda düzenlenen ve Türk kültür sanatının yansıtıldığı festivalde sahneye çıkan Mustafa Sandal 100 bin başkentli hayranını coşturdu. Eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş repertuarıyla müzik resitali sunan sanatçı, başkenti salladı. Sanatçıya on binler eşlik etti. Sandal araba şarkısını yoğun istek üzerine iki kere söyledi, alanı inletti.

SANDAL'DAN GENÇLERE TAVSİYE Mustafa Sandal evliliği ve çocuğu ile ilgili anılarını da hayranlarıyla paylaştı ve yeni evli çiftlere ögütler verdi. Sandal, "Oğlum Yaman yanımızda uyumak istedi izin vermedik. Bodrum Depremi'nde yataktan düşmüş, biz izin vermediğimiz için yanımıza gelmeye korkmuş. O günden sonra büyük bir vicdan azabı yaşıyorum. Bırakın çocuklarınız itiyorsa yanınızda uyusun. Evli erkekler sizlere sesleniyorum, eşlerinizi üzmeyin. İpleri onların eline verin rahat edin" dedi.

ETİMESGUTLU MUSTAFA Mustafa Sandal, Etimesgut'un kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek, "Bu meydanda 3. konserim, gerçekten böyle güzel bir atmosfer başka yerde yok. Aynı zamanda Etimesgut'un fahri hemşehrisiyim. Bu yönüyle de Etimesgutlu sayılırım. Türk kültür ve sanatına değer verdiği için ve bu kapsamda beni sizlerle tekrar buluşturduğu için Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e teşekkür ederim" diye konuştu.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, sanatçıya plaket verdi, ve coşkulu kalabalık önünde özçekim yaptı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: 10, Gün, Süren, Festival,, Mustafa, Sandal, Konseriyle, Sona, Erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı