Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 10:59
 
Adnan Demirci'den Kentsel Dönüşüm Mağdurlarına Söz
Millet İttifakı ve CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci seçim çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi’nde kentsel dönüşüm mağdurları ile görüştü.
Mamak Haberi
Adnan Demirci'den Kentsel Dönüşüm Mağdurlarına Söz

Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen ve çözüm sözü veren Demirci bazı vatandaşların 14 yıldır evlerinin yapılmasını beklediğine dikkat çekti. Kentsel dönüşüm projesi için tamamlama sözü veren Demirci şöyle konuştu:

 

VATANDAŞIMIZIN ÇİLESİ BİTECEK
 
“14 senedir evlerinin yapılmasını bekleyen, mağdur olan, hak kayıpları yaşayan vatandaşlarımız var. ‘Dünyanın en büyük kentsel projesi’ dediler benim Mamaklı vatandaşımı mağdur ettiler. Buna hep beraber dur diyeceğiz. Vatandaşımızın çilesi bitecek, söz veriyoruz, mağduriyetler giderilerek, kentsel dönüşüm projesi tamamlanacak.” 
 
BU KONUDA SİYASET YAPMAYACAĞIZ
 
Çözüm için çalmadık kapı bırakmayacaklarını vurgulayan Demirci, “42 yıldır Mamak’ta yaşıyorum sizin bu sorununuzu ve mağduriyetinizi çok iyi  biliyor ve anlıyorum. Ben Mamaklının belediye başkanı olacaksam,  hiçbir mağduriyet beni ilgilendirmez diyerek geri çeviremem. Bakın biz bu sorunu ve mağduriyeti biliyoruz. Belediye imkanlarını devreye sokacağız ve hakların zayi olmasını engelleyeceğiz. Halka ve hakka sahip çıkan bir belediye başkanı olacağım. Bu konuda siyaset yapmayacağız. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Mağdur olan vatandaşlarımız için elimizi taşın altına sokacağız” dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Adnan, Demirci'den, Kentsel, Dönüşüm, Mağdurlarına, Söz,
Yorumlar
Haber Yazılımı