Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 14:23
 
Adnan Demirci: Samsun Yolu Cazibe Merkezi Olacak
Millet İttifakı ve CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci seçim çalışmaları kapsamında Boğaziçi Mahallesi pazar yerini ziyaret etti.
Mamak Haberi
Adnan Demirci: Samsun Yolu Cazibe Merkezi Olacak

Millet İttifakı ve CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci seçim çalışmaları kapsamında Boğaziçi Mahallesi pazar yerini ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Demirci, tezgahları tek tek gezerek vatandaşların ve pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Demirci şöyle konuştu:

 

“Yıllardır Mamak’ta oturuyorum, nerelere pazar yeri kuruluyor ve nerelerde pazar yeri ihtiyacı var çok iyi bilirim. Şu an 23 pazar yerinin 10’unun üstü kapalı, 13 tanesinin ise üstü açık. Biz ihtiyaç olan yerlerde çok daha modern kapalı pazar yerleri yapacağız. Pazarcı kardeşim ‘başkanım seçilirsen bizi unutma’ diyor. Benim kışın ayazda donan elleri, yazın güneşin altında ekmeğini kazanan bu kardeşlerimi unutmam mümkün mü?”

 

Adnan Demirci ayrıca “Samsun yolu en atıl kalmış bölgemiz. Eskişehir Yolu’nu görüyorsunuz aldı başını gitti. Oysa ki burası 50’ye yakın ilimize açılan kapımız. Bizim de burayı kalkındırmamız lazım. Sincan-Kayaş arası yapılan banliyö trenine yakın  mahallerimizden yapacağımız aktarmalarla Samsun Yolu’nu canlandıracağız. Ayrıca yine yol yolu kenarlarına iş yerlerinin yapımı destekleyerek istihdama katkı sağlayacağız. Allah’ın izni ile 1 Nisandan sonra benim Kayaşlı, Ortaköylü, Gökçeyurtlu, Boğaziçili ve Mamaklı hemşehrim artık rahat nefes alacak. Son anketlere göre Büyükşehir’de Sayın Mansur Yavaş açık ara önde. Mamak’ta ise ben rakibimle arayı git gide açıyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Adnan, Demirci:, Samsun, Yolu, Cazibe, Merkezi, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı