Haber Detayı
21 Mart 2015 - Cumartesi 10:58
 
Adnan Keskin: CHP Ankara'da Birinci Parti Olacak
CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, 29 Mart Pazar günü yapılacak olan ön seçim öncesi gazetemize konuştu.
Siyaset Haberi
Adnan Keskin: CHP Ankara'da Birinci Parti Olacak

ELELE-KOL KOLA ÖN SEÇİME GİDİYORLAR

Adnan Keskin, 7 Haziran seçimlerine iddialı hazırlandıklarını ve seçimin önemini bildiklerini kaydederken “29 Mart günü yapacağımız ön seçimin şölen havası içerisinde geçmesini istiyoruz. Ankara’da CHP’nin birinci parti olacağını iddia ediyorum ve tüm çalışmalarımız bu yönde” açıklamasında bulundu.

Keskin, kendisiyle yaptığımız görüşmede “Önseçime gidiyoruz. yakışır bir önseçim istiyoruz. Burada göreceksiniz ki; Tüm aday adayları arkadaşlarımız, onların ekipleri el ele kol kola çok güzel bir önseçim yapacaklardır. CHP, Sayın Genel Başkanımızın da ön seçime girmesiyle Türkiye demokrasisi açısından yeni bir çığır yeni bir yol açmıştır. Türkiye Cumhuriyeti tarihi şu büyük bir sınavdan geçmektedir.

Ön seçime giden arkadaşlarımız, eğer seçilemeyen arkadaşlarımızın olursa bunların bilgisinden tecrübesinden mutlaka yararlanacaktır. Sahaya 11 kişi çıkacağız. 11 kişinin dışında insanı oynatma şansımız yok. Onun için, o kadroyu oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

ANKARA’DA 1. PARTİ OLACAĞIZ

7 Haziran seçimleri için oldukça iddialı konuşan Adnan Keskin, “CHP, bu dönem kaliteli adaylarıyla büyük bir seçim atmosferiyle, moral motivasyonuyla Ankara'da seçimlere hazırlanmaktadır. Göreceksiniz CHP Ankara'da 1. parti olacaktır. Bunu iddialı söylüyorum. Çünkü Ankara’da ciddi bir seçmen potansiyelimiz, ciddi bir oy potansiyelimiz var. İktidar partisi Ankara'da oylarını alamayacak ve ciddi bir dağılım süreci içerisine girecektir. AK Parti'nin Melih Gökçek gibi sıkıntılı bir belediye başkanının olması, insanların artık siyasete aileleriyle birlikte girmesi ve Gökçek’e olan tepki daha da artacaktır.” dedi. Keskin, ön seçimin hakim gözetiminde yapılacağını ve 29 Mart Pazar günü bayram havasında geçeceğini kaydederken “İlçelerimizde, köylerimizde tüm üyelerimizi  araçlarımızla sandıklarımıza taşıyacağız. Oy kullanmalarını sağlayacağız ve ön seçimin bir şölen havasından geçmesini sağlayacağız. Hedefimiz Ankara'da birinci parti olmak ve olacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Ankara, İl, Başkanı, Adnan, Keskin, 29, Mart, Pazar, günü, yapılacak, olan,
Yorumlar
Haber Yazılımı