Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 11:49
 
Ahmet Davutoğlu Etimesgut'u Ziyaret Etti
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Etimesgut’u ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü. Ziyaretlerinde Davutoğlu'na emekli bir vatandaşın isyanı dikkat çekti.
Etimesgut Haberi
Ahmet Davutoğlu Etimesgut'u Ziyaret Etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara’nın Etimesgut İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Önce partisinin Etimesgut İlçe Teşkilatını ziyaret eden Davutoğlu, burada Gelecek Partisi’nin Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Ankara İl Başkanı’nın yanı sıra Genel Başkan Yardımcıları ve diğer İlçe Teşkilatlarının başkanlarının da hazır bulunduğu programda Davutoğlu, Etimesgut İlçe Binasında partililerle sohbet etti.

Ardından Etimesgut’un cadde ve sokaklarında esnafları ziyaret eden Davutoğlu’na Etimesgutlular yoğun ilgi gösterdiler. Sorunlarını anlatan vatandaşlar geçinemediklerini belirttiler. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na dert yanan 60 yaşındaki emekli vatandaş, "Emekli maaşım, bugün bir zenginin ayakkabı boyası. 30 sene hizmet vermişim ben bu bayrağıma, vatanıma, milletime, neden ben mağdur oluyorum kendi ülkemde? Çok perişanım. Ben marketime giremiyorum, kasabıma giremiyorum. Ne yapmam lazım? Ekmeğimi alamıyorum. Allah’ın verdiği cana da isyan etmiyorum. Ben eve gidiyorum eşim çocuğum yüzüme bakıyor" ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu daha sonra Tüm Engelli Aileleri Dayanışma Derneği’ni  (TEDAY) ziyaret etti. Burada TEDAY Başkanı İlimdar Boztaş ile engellilerin sorunları üzerine görüşme yaptılar. Davutoğlu TEDAY ziyaretinin ardından ilçede bulunan Ağrı-Patnos İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne ziyarette bulundu.

Bir 3 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'GELECEK PARTIS' görseli olabilir

Resim

Resim

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ahmet, Davutoğlu, Etimesgut'u, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı