Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 13:17
 
AK Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan Birlik Beraberlik Mesajı
AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen programla kuruluştan bu güne kadar görev yapmış ilçe başkanları ile bir araya gelinerek kongreler öncesi istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
AK Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan Birlik Beraberlik Mesajı

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'ın başkanlığında gerçekleştirilen programa AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç ve Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Çankırı Koordinatörü Şengül Karslı konuk olarak katıldı.

 

İL BAŞKANI ÖZCAN “ SİZLER BU DAVANIN ÖNCÜLERİSİNİZ”

 

İlçe başkanlarına hitaben bir konuşma yapan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan  “Sizler bu işin en sıkıntılı dönemlerinde başlamış, birileri bir takım hesaplar yaparken, genel başkanınız muhtar bile olamaz deyip de gülerken, Türkiye’nin büyük değişiminde, gelişiminde bu işin öncüleriydiniz ve bu öncülükle beraber bu zamana kadar davaya sadakatten, milletimize samimiyetle hizmetten ayrılmadınız.  Bu büyük mücadelede, bu büyük davada 2023 yaklaştı, inşallah 2053’leri, 2071’leri en güzel şekilde gelecek kuşaklara miras olarak bırakmak için mücadelemize devam ediyoruz. Liderimizin arkasında bizler bu zamana kadar hamdolsun  fitneye, fesada fırsat vermedik. Bugün burada olmakla beraber bu davanın yalnızca öncüleri değil, birer neferi de olduğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz. Biz de dedik ki kongreler sürecinde bir araya gelelim, kongrelerimiz başlıyor. Büyüklerimizin, ağabeylerimizin, bu davada emeği olan ilçe başkanlarımızın katkıları olur, düşünceleri olur, eleştirileri olur onları dinleyelim. Grinin olmadığı, hakla batılın siyahla beyaz gibi apaçık ortada olduğu bir süreçteyiz. Birlikteliğimizi inşallah güçlendirip, yolumuza devam edelim. Ankara teşkilatları her zaman öncü olan bir teşkilattır, Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

 

DALKILIÇ “ANKARA TEŞKİLATIMIZIN BAŞARILARINI BİLİYORUZ”

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç yaptığı konuşmada “Kuruluştan bu güne ilçe başkanlarımızı bir araya getiren değerli il başkanımız Hakan Han başkanı tebrik ediyorum, ikinci teşekkürü sizlere yapıyorum, davete icabet ettiğiniz için, koşup geldiğiniz için. Teşkilat davet ettiğinde bir arada olmanın bereketine inanan bütün ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Hem emektar, hem de görevde olan başkanlarımızdan şunu istirham ediyorum. Türkiye’ye güvenmeyenlere, kaostan beslenenlere, gündemi bulandırmaya çalışanlara ve negatif söylemlerle milletimizin zihnini bulandırmaya çalışanlara fırsat vermeyin. Biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte dün durduğumuz yerdeyiz, yürüyüşümüz belli, istikametimiz belli. Bu millete sözümüz var, bu ülkeye dair bir davamız var, bir rüyamız var, bir sevdamız var. Biz Ankara teşkilatımızın başarılarını biliyoruz. Verilen mücadeleyi biliyoruz. Kongreler başlıyor, siz Ankara’dan öyle bir ses verin ki tüm Türkiye’de yankılansın. Biz değerli Hakan başkanımızdan bu manada genel merkez teşkilat başkanlığı olarak çalışmasından, gayretinden memnunuz. Allah yolunu açık etsin. Durmayacağız devam edeceğiz inşallah, koşmaya devam, 2023 hedeflerimize devam.” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Ankara, İl, Başkanlığı'ndan, Birlik, Beraberlik, Mesajı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı