Haber Detayı
06 Mart 2020 - Cuma 01:20
 
AK Parti Ankara İl Gençlik Kollarında Bayrak Değişimi
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları’nda yeni yürütme ve yönetim kurulları belli oldu.
Siyaset Haberi
AK Parti Ankara İl Gençlik Kollarında Bayrak Değişimi

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş  tensipleriyle Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın destekleriyle  Ankara Gençlik Kolları Başkanlığına “Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Burak Yıldız” getirildi

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan tarafından geçtiğimiz haftalarda görevlendirilerek AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı olarak çalışmalarına başlayan Burak Yıldız Gençlik Kolları’nda görev almak isteyenler için oluşturulan online başvuru formu ile müracaatta bulunan gençlerle gerçekleştirilen birebir görüşmelerin ardından yeni yönetimini oluşturdu.

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kollarına atanan Burak Yıldız’ın başkanlığındaki yeni yönetim ve yürütme kurulu26 Şubat 2020 tarihinde  belirlendi ve ilk toplantıya İl Başkanı Hakan Han Özcan’da katılımı ile gerçekleştirdi.

Önümüzdeki dönemde birlikte büyük bir özveri ile çalışacakları ve yönetim kurulu listesini açıklarken titiz bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Yıldız" AK Parti kadrolarında birlikte çalışacağımız yönetim kurulu üyesi dava arkadaşlarımı tebrik ederim. Yeni yönetim Ankara’mıza  hayırlı olsun"dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Ankara, İl, Gençlik, Kollarında, Bayrak, Değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı