Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 21:19
 
AK Parti Etimesgut İlçe Kongresi 25 Kasım Cumartesi Günü
Geçtiğimiz ay yapılması beklenen ancak AK Parti'de yerel yönetimlerde yaşanan değişiklikler nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Etimesgut İlçe Kongresi'nin 25 Kasım Cumartesi günü yapılacak açıklandı.
Etimesgut Haberi
AK Parti Etimesgut İlçe Kongresi 25 Kasım Cumartesi Günü

AK Parti'li belediyelerde yaşanan değişiklikler nedeniyle bir süreliğine ertelenen Ankara İlçe Kongreleri için yeniden start verildi. Geçtiğimiz ay yapılması planlanan ancak bu gelişmeler doğrultusunda ertelenen Etimesgut AK Parti İlçe Kongresi'nin ise 25 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılacağı açıklandı. Bugün İlçe Teşkilatını ziyarete gelen Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, kongre hazırlıklarının başlamasını istedi. Yeni atanacak olan ilçe başkanı ise teşkilatı kongreye hazırlayacak, kongre yerini ve saatini belirleyecek.

İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?
Öte yandan, kongre tarihinin belirlenmesinden daha önemli konu ile İlçe Başkanlığı'na kimin getirileceği sorusu henüz yanıt bulmadı. İlçe Başkanlığı için daha önce 45'e yakın aday müracaat etmiş ve ardından İlçe binasında adaylar arasında temayül yoklaması yapılmıştı.
Edindiğimiz bilgilere göre, Etimesgut İlçe Başkanlığı için en şanslı isimler; eski İlçe Başkanlarından Fuat Yıldırım ve halen Teşkilat Başkanı olarak görev yapan Ersin Işık.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Etimesgut, İlçe, Kongresi, 25, Kasım, Cumartesi, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı