Haber Detayı
24 Nisan 2022 - Pazar 11:07
 
AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı 2023'e Hazır
AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı, düzenlediği Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısında hem teşkilat çalışmalarını konuştu hem de iftarı birlikte yaparak birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Etimesgut Haberi
AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı 2023'e Hazır

    AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı, Nisan ayı Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı Şeker Fabrikası Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. İftar yemeği ile İlçe Danışma Toplantısının aynı anda yapıldığı programda teşkilat çalışmaları görüşüldü. Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine “Teşkilat olarak hazırız” mesajlarının verildiği programa çok sayıda katılım oldu.
    Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız’ın ve Ankara İl Başkan Yardımcısı CemalGüngör ileİl Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kollarının başkan ve yönetimiyle Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili programa katıldı. Öte yandan AK Partililer hep birlikte iftar yaparak oruçlarını açtılar ve birlik beraberlik örneği sergilediler.
 
    Etimesgut Teşkilat Başkanı Ömer Albayrak’ın açılış konuşması ve yoklama yapması ile başlayan programda, Ramazan Ayı içerisinde sürdürülen teşkilat çalışmaları anlatıldı. Nisan ayının en çok üye yapan isimlerinin de açıklandığı toplantıda bu isimlerin Sebahattin Doğan ve Engin Aynas olduğu belirtildi.
 
    AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman, İlçe Danışma Meclisi Toplantısında yaptığı konuşmasında tüm partililere teşekkür ederken “Uzun süren bir pandemi sürecinin ardından eski günlerimize tekrar dönüyoruz. Ramazan ayında da Allah hepimizin tuttuğu oruçları kabul etsin. Bugün sağımızda solumuzda bomba sesleriyle uyanan, anne babalarından ayrı kalan ve artıklarla geçinen çocukların olduğu, her gün bir yetimin bir cenazenin kalktığı bir coğrafyada Allah’a şükür ezanlarımızın okunduğu, hiç birimizin can derdine düşmediği, ağız tadıyla iftar yapabildiğimiz  anlardan geçiyoruz. Rabbim inşallah etrafımızda zulüm gören bütün müslüman kardeşlerimizin çektikleri sıkıntılara son versin. Zalimleri de ıslah etsin. Hak yolunda mücadele eden askerlerimize de güç ve inayet nasip eylesin. Ordumuzun kıymetli mensupları, son günlerde başlatılan pençe kilit operasyonuyla PKK’nın belini bükmek için gayret ediyor. Bütün askerlerimizi Rabbim korusun, ayaklarına taş değdirmesin” dedi.
 
    Ramazan ayında da Etimesgut teşkilatı olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldıkları, çalışmaya devam ettiklerini belirtirken 5 bine yakın gıda kolisi dağıtımını ihtiyacı olanlara dağıttıklarını söyledi ve “Yük olmaya değil yük almaya çalışıyoruz.. Sayın Cumhurbaşkanımız yaptığı konuşmalarında neler yapmamız gerektiğini anlatıyor. Teşkilat olarak bizler de kapı kapı dolaşıp koşturacağız, çalışacağız ve Cumhurbaşkanımızı 2023 seçiminde Allah’ın izniyle bu ülkenin başında dimdik göreceğiz” dedi.
 
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok. Açıklama yok.
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Etimesgut, İlçe, Teşkilatı, 2023'e, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı