Haber Detayı
06 Temmuz 2017 - Perşembe 14:46
 
AK Parti'li Meclis Üyeleri 'Fuat Yıldırım' Dedi
2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde, Etimesgut Belediye Başkanlığı’na adaylık için Belediye Meclis Üyeleri içinde yapılan oylamada, Fuat Yıldırım ismi ön plana çıktı. Yıldırım’ın dışında meclis üyeleri arasında başka bir aday çıkmaması kararlaştırıldı.
Etimesgut Haberi
AK Parti'li Meclis Üyeleri 'Fuat Yıldırım' Dedi

Etimesgut Belediyesi AK Parti’li Meclis Üyeleri, 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde Etimesgut Belediye Başkanlığı için meclis üyeleri arasından Fuat Yıldırım’ın adaylığı için fikir birliğine varırken “Meclis üyeleri arasından adayımız Fuat Yıldırım’dır” açıklamasında bulundular.

    AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Etimesgut Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Belediye Meclis Üyesi Fuat Yıldırım’ı destekleme kararı aldı. Konuyla ilgili olarak AK Parti Meclis Üyeleri Grubu adına bir açıklama yapan Eyüp Gözgeç, “Grup sözcüsü olarak meclis üyeleri arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız istişare neticesinde 2019 yılında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde Meclis Grubu olarak adayımız Fuat Yıldırım’dır. Ortak adayımız olarak Fuat Yıldırım’ı açıklıyoruz. Meclis Üyeleri arasından başka bir aday çıkmayacaktır” dedi.
   Grup Başkan Vekili Yaşar Göktaş’ın da onay verdiği bu kararla ilgili olarak meclis üyeleri, Fuat Yıldırım’ın adaylığının Etimesgut’a şimdiden hayırlı olması dileklerinde bulundular. Fuat Yıldırım ise tüm meclis üyelerine teşekkür ederken Belediye Başkanlığı adaylığına ciddi bir şekilde hazırlandığını ifade etti.
    AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev alan Fuat Yıldırım, kurucu İlçe Başkanı olarak partinin ilk yıllarında bu görevi başarıyla yürüttü. 2007 yılı Genel seçimlerinde Milletvekili A. Adayı da olan Fuat Yıldırım Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak ta görev yaptı. Halen Etimesgut Belediyesi meclis üyeliği görevini sürdürüyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti'li, Meclis, Üyeleri, 'Fuat, Yıldırım', Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı