Haber Detayı
14 Ağustos 2017 - Pazartesi 01:41
 
AK Parti'nin Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Sincan'da
AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı program Harikalar Diyar’ında düzenlenecek.
Sincan Haberi
AK Parti'nin Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Sincan'da

Devletin zirvesi Sincan’da… AK Parti’nin 16. Kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım da katılacak.  İlçede hazırlıkları devam eden program; 14 Ağustos pazartesi günü saat 18.00’de gerçekleşecek.

Kutlamalar için Sincan’ın tercih edilmesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “ Milletin içinden çıkan bir Anadolu yiğidi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletle beraber yazdığı bir destandır AK Parti. Bu yüzden o destanın kuruluş yıldönümünün Sincan’da kutlanacak olması bizleri onure etti” dedi. Başkan Tuna “ Sincanlıların kalbinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ayrı bir yeri var. Aynı şekilde Cumhurbaşkanımız da her fırsatta Sincanlılarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Onun desteğini arkamızda hissediyoruz. Karşılıklı olan sevgimiz bu sene bu kutlamayla taçlanacak inşallah” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti'nin, Kuruluş, Yıldönümü, Kutlamaları, Sincan'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı