Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 00:15
 
AK Parti Sincan'da 2023 Ekibini Belirleyecek
AK Parti’de ilçe kongreleri maratonu başlıyor. İlki 23 Şubat’ta Sincan’da gerçekleştirilecek. Kongre öncesinde hazırlıklar son aşamasına geldi.
Sincan Haberi
AK Parti Sincan'da 2023 Ekibini Belirleyecek

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun,“2023 hedeflerine Sincan’ı hazırlayacak ekibi seçip çalışmalara devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

“Sincan İçin İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla gerçekleştirilecek olan “Sincan 7. Olağan İlçe Kongresi” için geri sayım başladı. Kongre hazırlıkları son aşamasına geldi. AK Parti İlçe Teşkilatı, kongrenin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

Kongre 23 Şubat’ta Sincan Kapalı Spor Salonu’nda saat 13.00’te başlayacak. Kongre çalışmalarına Ekim ayından itibaren başladıklarını ifade eden AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, “Hazırlıklarımız artık son aşamasında. Tek amacımız 23 Şubat’ta Sincan’a yaraşır bir kongre yapmak.” ifadelerini kullandı. AK Parti’de kongrelerin bir bayram havasında geçtiğini belirten Arslanargun, “İnşallah Sincan kongremiz de bayram havasında geçecek, 2023 hedeflerine Sincan’ı hazırlayacak ekibi seçecek ve çalışmalarına devam edeceğiz.” dedi.

Sincan halkının vefakar bir halk olduğunu söyleyen Arslanargun,  “AK Parti’nin arkasında dimdik durmuş bir halkımız var, sağ olsunlar. 31 Mart seçimlerinde yüzde 67’lik oy oranıyla bunu tekrar gösterdiler. Sıkılmadık el kalmasın, selam verilmedik kişi kalmasın, dertleri dinleyelim ve çözüm bulalım diye uğraşıyoruz. Vatandaşlarımızın, gönüldaşlarımızın teveccühleri bizi mutlu ediyor. Yönetim kurulu üyeliği için Genel Merkez’in koyduğu bazı kriterler var. Bu kriterleri karşılayabilecek arkadaşlarımızdan Sincan’ı 2023’e hazırlayacak güçlü bir ekip kurma çabasındayız.” dedi. 

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Sincan'da, 2023, Ekibini, Belirleyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı