Haber Detayı
23 Şubat 2020 - Pazar 21:42
 
AK Parti Sincan İlçe Kongresinde Büyük Coşku
AK Parti Sincan İlçe Kongresi’nde, başkanlık seçimine tek aday olarak giren Soner Arslanargun İlçe Başkanlığına seçilirken güven tazeledi.
Sincan Haberi
AK Parti Sincan İlçe Kongresinde Büyük Coşku

Başkent’te AK Parti İlçe Teşkilatlarının kongreleri Sincan ile başladı. Sincan Kapalı Spor Salonu’nda bugün (23 Şubat Pazar) gerçekleştirilen kongrede mevcut İlçe Başkanı Soner Arslanargun, tek aday olarak girdiği kongrede yeniden Sincan İlçe Başkanlığı’na seçildi.

Sincan Kapalı Spor Salonu’nda AK Parti’ye gönül veren Sincanlılar, coşkuyla partilerine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini gösterdiler. Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, Emrullah İşler, Asuman Erdoğan, Zeynep Yıldız, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Tuna, Eski Milletvekilleri Murat Alparslan ve Ahmet Gündoğdu, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Mamak, Keçiören, Haymana ve Ayaş Belediye Başkanları ile eski Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, kongre açılış konuşmasında göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları ve yaşadıkları son iki seçimdeki alınan başarılı sonuçlar üzerinde durdu. Arslanargun, “Teşkilattaki arkadaşlarım ile birlikte partimizin bayrağını hep yukarılarda tutmak için çalıştık. Buna Allah’ta şahit, ben de şahitim. Bundan sonra da dün olduğu gibi yine gece gündüz çalışacağız” dedi.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TELEFONLA BAĞLANDI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in konuşması esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongreye cep telefonu ile bağlanarak Sincanlılara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, , "Aramıza fesat sokmak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz, bu konuda birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere hiçbir zaman o fırsatı tanımayacağız." Diye konuştu. Erkan Kandemir ise konuşmasında, "Askeri vesayeti bizler gerilettik, bir daha geri dönemeyecek şekilde Allah'ın izniyle geride bıraktık." açıklamasında bulundu.

Kongrede, sinevizyon gösterisi de yapıldı. AK Parti Sincan İlçe Teşkilatının çalışmaları yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı sinevizyon gösterisi de sunuldu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yaptığı konuşmasında “Sincan’ın bütün seçimlerde birinci olduğunu son seçimlerde de büyük başarı sağlarken Ak Parti ilçe Teşkilatının büyük katkısı olduğunu" söyledi.

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Fatma Aktaş dahil, kalabalık

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Sincan, İlçe, Kongresinde, Büyük, Coşku,
Yorumlar
Haber Yazılımı