Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 01:01
 
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı Yine Ankara Birincisi Oldu
Birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun “Çıtamız daha da yükseldi, bundan sonraki hedefimiz üye bazında yüzde 30’u aşmak ve Ankara birincisi olmaya devam etmek” diye konuştu.
Sincan Haberi
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı Yine Ankara Birincisi Oldu

    AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’nda, teşkilatlar arasında Ankara birincisi olan Sincan AK Parti İlçe Teşkilatı’na ödülünü Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İlçe Başkanı Soner Arslanargun’a takdim edildi.
 
    Üst üste Ankara birinciliğini hiç kimseye kaptırmayan AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı, bir süre önce 7. Olağan İlçe Kongresi’nde mevcut İlçe Başkanı Soner Arslanargun ile devam kararı almıştı. Arslanargun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden böyle bir ödülü almanın Sincan adına gurur verici olduğunu belirterek konuyla ilgili olarak gazetemize konuştu. Arslanargun şunları söyledi:
 
   SİNCAN İÇİN GURUR VERİCİ
 
    Bizim için en büyük gurur ve onur, Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden bu ödülü almaktı. AK Parti Sincan İlçe Teşkilatımız, 2017,  2018 ve son olarak 2019 yılında Ankara Teşkilatları arasında birinci oldu. Son yapılan Ankara İl Danışma Meclisi Toplantısı’na Sayın Cumhurbaşkanımızın da teşrif etmesi, ödülü de kendisinin elinden almak durumu daha da anlamlı hale getirdi.
 
    Biz 2017 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana bir hedef koymuş ve çıtayı devamlı yukarıya çıkarmayı, ivmeyi yukarıya doğru götürmeyi hedeflemiştik. Bunu da başardık. Neticesinde Sayın Cumhurbaşkanımızın da elinden böyle bir ödül aldık. Bu bizi daha da motive etti ve edecek.
 
ÇITAMIZI HEP YÜKSEK TUTUYORUZ
 
    Kongremiz sonrası oluşan yeni yönetim kurulumuza bu durumu ifade ettim. Bu ödülü aldık ama bitti. Bu bizim çıtamız, bu ödül sizin değil önceki dönem arkadaşlarımızın dedim. Bunu aşabilecek miyiz, biz bugünkü yönetim olarak buna bakacağız, çıtamız bu. Sincan İlçe Teşkilatımızın çıtası, Cumhurbaşkanımızın elinden birincilik ödülünü almaktır. Bundan sonra da kongrede ifade ettim ben. Üye bazında yüzde 30 hedefimize ulaşmak istiyoruz. Yani bu şu demek oluyor; Bize oy veren seçmenin yüzde 30’unu üye yapmak. 2017 yılında göreve geldiğimiz zaman bu rakam yüzde 19 idi, geçtiğimiz günlerde son ödülü aldığımız zaman ise bu rakamı yüzde 24,6 yapmıştık. Şimdiki hedefimiz ise yüzde 30.  Genel Merkezimizin koyduğu hedef ise yüzde 25. Genel Merkezimizin koyduğu hedefin üstüne daha da çıkaracağız.
 
    Sincan İlçe Teşkilatımız bu anlamda bugüne kadar hep farkını ortaya koymuştur. Bundan sonra da Allah izin verir, ömrümüz yeterse 3 yıl sonra yüzde 30’luk hedefi yakalayabilmek. Cumhurbaşkanımızın elinden bir ödül daha alabilmeyi istiyoruz.”
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Sincan, İlçe, Teşkilatı, Yine, Ankara, Birincisi, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı