Haber Detayı
11 Kasım 2013 - Pazartesi 09:01
 
AK Parti Çankaya A. Adayları Söz Verdiler
AK Parti Çankaya Belediye Başkan aday adayları İlçe başkanlığı tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya gelerek söz verdiler ve "Kim aday gösterilirse gösterilsin, aday olacak kişiyle birlikte kendimiz aday olmuş gibi çalışacağız"
Çankaya Haberi
AK Parti Çankaya A. Adayları Söz Verdiler

ADAYIMIZIN ARKASINDAYIZ
JW Marriott Otel'de düzenlenen toplantının açılış konuşmasını AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz yaptı. Yılmaz, dokuz tane aday adayı bulunduğuna dikkat çekerek, bu dokuz kişiden bir "söz" istediğinin altım çizdi. Yılmaz "Sonuç itibariyle adayımız bir tane olacak. Aday belirleme işlemi tamamlandıktan soma, diğer aday adaylarımızdan da adayımızın etrafında kenetlenerek çalışmalarını sürdüreceklerine dair bu kürsüden söz vermelerini istiyorum" dedi.
 
ADAY ADAYLIĞI TECRÜBE KAZANDIRIR
AK PART Çankaya Belediye Başkan aday adaylarının tanıtım toplantısına katılan İl Başkanı Murat Alparslan siyasette aday adaylığı sürecinin tecrübe kazandıracak bir olgu olduğunu ifade ederken, bu süreçte edinilecek kazanımların bundan sonraki siyasi hayatta sağlam adını atılmasını sağlayacağım belirtti. Alparslan aday adaylarına yönelik yaptığı konuşmada, Aday adaylığı sürecinin AK Parti'de kamuoyu önünde sürdüğünü ifade etti ve verilecek kararın arkasında hep beraber durulması gerektiğini kaydetti. 
 
KİMLER ADAY ADAYI OLDU
1- Gülay Yıldırım
2- Barış Aydın
3- Münir Ballı
4- Nuray Baynazoğlu
5- Sevda Güner
6- Ünal Okur
7- Yalçın Özdemir
8- Ersönmez Yarbay
9- Seffan Kılınç
 
http://www.ilgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2013/11/akparti-7.jpg
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Çankaya, Belediye, Başkan, aday, adayları, İlçe, başkanlığı, tarafınd
Yorumlar
Haber Yazılımı