Haber Detayı
11 Ekim 2014 - Cumartesi 00:39
 
AK Parti Sincan İlçe Kongresi 9 Kasım'da
AK Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç, 5. Olağan Genel Kongresi'ne ilişkin çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Sincan Haberi
AK Parti Sincan İlçe Kongresi 9 Kasım'da

Fatih Omaç, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, delege seçimlerinin, parti içi demokrasinin temel taşı olduğunu belirterek, kongre takvimine uygun olarak netleşmemiş olmasına rağmen 9 Kasım 2014'de ilçe kongresinin, ardından da il kongresinin gerçekleştirileceğini söyledi.

Ak Parti Sincan İlçe Teşkilatı'nın hedefinin 2015 genel seçimlerde tekrar başarıyla çıkmak oluğunu vurgulayan Omaç, "Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başkanlığında hedefimiz 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak ve söz verdiğimiz gibi 2013, 2053 ve 2071 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Parti olarak kongreden aldığımız güçle milli iradeyi hakim kılmaya devam edeceğiz" dedi.

Omaç, 9 Kasım'da yapılacak 5. Olağan Kongre için tüm hazırlıkların sürdürüldüğünü sözlerine eklerken Sincan’da 47 bin üyeye sahip olduklarını ve mahalle ve köylerde bulunan tüm üyelerle demokratik bir şekilde 19 Ekim 2014 günü delege seçimi yapacaklarını kaydetti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Sincan, İlçe, Başkanı, Av, Fatih, Omaç, 5, Olağan, Genel, Kongresine,
Yorumlar
Haber Yazılımı