Haber Detayı
16 Eylül 2014 - Salı 12:43
 
AK Parti'den Etimesgut'ta Çocuklara Oyuncak Dağıtımı
AK Parti Ankara İl Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığı tarafından organize edilen ve Keçiören, Sincan ve Etimesgut’ta bir programla yeni okula başlayan çocuklarımıza oyuncak dağıtıldı.
Etimesgut Haberi
AK Parti'den Etimesgut'ta Çocuklara Oyuncak Dağıtımı

Keçiören Yükseltepe’de, Sincan Pınarbaşı Mahallesi Burak Reis İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programın ardından, Etimesgut’ta Etimesgut İlköğretim Okulu’nda oyunca dağıtımı gerçekleştirildi. Etimesgut İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonu’nda yüzlerce çocuğa oyuncak dağıtılırken, öğrenci velileri de programda hazır bulundular.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı olan Mustafa Toruntay’ın hazır bulunduğu oyunca dağıtımında Etimesgut İlçe Başkanı Hilmi Özer, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Hasan Emre, İlçe Yöneticileri Sebahattin Doğan, Aslan Kocamanoğlu, Etimesgut İlköğretim Okulu Müdür ve öğretmenleri de katkı sağladılar.

“OKULLAR AÇILIRKEN ÇOCUKLARIMIZI MUTLU EDELİM İSTEDİK”

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının başladığı ilk gün gerçekleştirilen oyuncak dağıtımıyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay, “Okullarımızın açıldığı ilk gün çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmak istedik. Ankara genelinde pilot olarak seçtiğimiz Keçiören, Sincan ve Etimesgut’ta bulunan okullarımızda yüzlerce çocuğumuza oyunca dağıtırken bir yandan da onların okul stresini yenmelerine yardımcı olmak istedik.” Diye konuştu.

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Hilmi Özer’de, böyle anlamlı bir günde Ankara İl Teşkilatı ile organize bir çalışma yapmaktan memnun olduklarını ifade ederken “Yeni eğitim öğretim sezonunun tüm öğrencilerimize, velilerimize, Etimesgutlulara ve eğitim camiasında görev yapan öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

FotoğrafFotoğrafFotoğraf

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Ankara, İl, Teşkilatı, Sosyal, İşler, Başkanlığı, tarafından, organiz
Yorumlar
Haber Yazılımı