Haber Detayı
26 Mayıs 2013 - Pazar 14:28
 
AK Parti'den Sincan'da Danışma Toplantısı
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı Mayıs ayı Danışma Meclisi toplantısı, Lale Kültür Merkezi’nde geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirildi.
Sincan Haberi
AK Parti'den Sincan'da Danışma Toplantısı

AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı Mayıs ayı Danışma Meclisi toplantısı, Lale Kültür Merkezi’nde geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirildi. Toplantıda 2014 yerel seçimlerine hazırlık çalışmaları konuşulurken, sandık görevlileri ile ilgili bir çalışma gerçekleştirildi.


   Lale Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya başta AK Parti Sincan İlçe Başkanı Ahmet Erbağ ve Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna olmak üzere Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Ekrem Çiftçi, Sincan Belediye Başkan A. Adayı Süleyman Çırak, Etimesgut Belediye Meclis Üyesi Recep Doğan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara İl Başkan Yardımcısı Hasan Özpalas ve çok sayıda partili katıldı.

   ERBAĞ: IMF BORCUMUZ TAMAMEN BİTTİ
   Mayıs Ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısında bir konuşma yapan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Ahmet Erbağ, AK Parti iktidarı döneminde IMF’ye olan borcumuzun geçtiğimiz günlerde tamamen sıfırlandığına dikkat çekerken “Sayın Başbakanımıza bu konudaki çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Ülkemiz refaha çıkmaktadır” diye konuştu. Erbağ, konuşmasında teşkilat çalışmalarına da değinirken, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.


   Erbağ, konuşmasında “2009 yılında başlattığımız bir Milli Birlik ve Beraberlik Projemiz var. Bu çerçevede Sincan İlçe Teşkilatı olarak bizlerde kardeşlik üzerinde durmaya, kardeşliğimizi pekiştirmeye ve kardeşler olarak üzerimize düşen görevlerine yeniden hatırlamaya gayret ve özen göstereceğiz. Başbakanımızın liderliğinde AK Parti olarak bir Akil İnsanlar Heyeti oluşturduk. Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi adını vererek başlattığımız bu süreçte çok değerli bir ekip oluşturmaya çalıştık.” dedi.

   ÜYE SAYISI 40 BİNİ BULDU
   Ahmet Erbağ’ın konuşmasının ardından İlçe Teşkilatı adına konuşan Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Mayıs ayı içerisinde yapılan teşkilat çalışmalarını anlatırken bugün Sincan’da AK Parti’nin üye sayısının 40 bine ulaştığını ve sadece Mayıs ayı içinde 1.055 yeni kaydı yaptıklarını söyledi. Kaya’dan sonra kürsüye gelen İlçe Kadın Kolları Başkanı Saniye Enfiyeci ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavga çalışmalarıyla ilgili sunum yaptılar. Ardından Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve İl Genel Meclisi Üyesi Zekeriya Gülmez konuştu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK Parti, Sincan, İlçe Teşkilatı, Mayıs, ayı, Danışma, Meclisi, toplan
Yorumlar
Haber Yazılımı