Haber Detayı
06 Nisan 2019 - Cumartesi 23:05
 
Ali Taşkın, Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği'ne Aday
Etimesgut’un tanınmış inşaat müteahhitlerinden Ali Taşkın, önümüzdeki süreçte yapılacak olan kongrede Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanlığı için kolları sıvadı.
Etimesgut Haberi
Ali Taşkın, Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği'ne Aday

Ali Taşkın’ın, Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanlığı’na aday olduğu ve konularında uzman, inşaat sektöründe kendilerini yetiştirmiş mimar ve mühendis, inşaat müteahhitlerinden oluşan ekibiyle dernek yönetimine hazırlandığı ifade ediliyor.

2004 yılında kurulan Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin Başkanlığını, kurucu Dernek Başkanı olan Baki Çelen sürdürüyor. Ali Taşkın’ın, Müteahhitler Derneği Başkanlığı’na aday olması inşaat sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Güçlü bir ekiple Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin yönetimine gelmesiyle birlikte Etimesgut’ta inşaat müteahhitlerinin sıkıntılarına radikal çözümler bulacağı ve bunun da inşaat sektörünü canlandıracağı konuşuluyor.

Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanlığı’na aday olarak ismi geçen Ali Taşkın, 20 yılı aşkın bir süredir Etimesgut, Eryaman ve Sincan bölgesinde inşaat sektöründe yaptığı konut inşaatları, inşaat müteahhitliği ve mimarlık firmasıyla (Altaş Mimarlık, Ma Yapı Konutları) tanınıyor. Aynı zamanda ‘Ma Yapı’ firmasıyla inşaat malzemeleri satışı üzerine faaliyet gösteriyor. Ali Taşkın, öte yandan Ağrı Patnoslular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin de bundan 2 ay öncesine kadar Başkanlığını yürütüyordu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ali, Taşkın,, Etimesgut, İnşaat, Müteahhitleri, Derneği'ne, Aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı