Haber Detayı
02 Şubat 2018 - Cuma 12:41
 
Alsancak Mahallesi'ne Modern Kapalı Pazar Yeri
Etimesgut Belediyesi, Alsancak Mahallesi'ne kapalı pazar yeri inşa etti. Açık olan pazarın üzeri kapatılarak, vatandaşların 4 mevsim alışveriş yapabilmelerine imkan sağlandı. Pazaryerinin yanına zabıta hizmet noktası da yapıldı.
Etimesgut Haberi
Alsancak Mahallesi'ne Modern Kapalı Pazar Yeri

Çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan pazaryerinin yakında hizmete açılması planlanıyor. Pazarın hizmete girmesiyle bölge sakinleri mevsim şartlarından olumsuz etkilenmeden meyve-sebze ihtiyaçlarını en ucuza buradan karşılayabilecekler. Zabıta noktasıyla birlikte vatandaşlar, huzur ve güven içinde alışverişlerini yapabilecekler.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, yakında hizmete açılacak Alsancak Kapalı Pazaryerinin bölge sakinleri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

ETİMESGUT PAZARLARI

Etimesgut Belediyesi'ne ait 5'i kapalı 8'i açık 13 pazar yeri hizmet veriyor. Pazartesi: Süvari Mahallesi Pazarı; Salı: Piyade Mahallesi Pazarı; Çarşamba: Topçu Mahallesi ve Eryaman 3. Etap Pazarı; Perşembe: Ahimesut Kapalı Pazarı, Etiler Pazarı, Cuma: Ayyıldız Mahallesi Kapalı Pazarı; Cumartesi: Güzelkent Pazarı; Pazar günü ise Eryaman 1. Etap ve Kazım Karabekir Mahalleleri'nde pazar kuruluyor. Üzeri kapatılan Alsancak Pazarı ise Cumartesi günü hizmet veriyordu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Alsancak, Mahallesi'ne, Modern, Kapalı, Pazar, Yeri,
Yorumlar
Haber Yazılımı