Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 00:58
 
Altındağ Belediyesi'nden 6 Yeni Spor Tesisi Daha
Altındağlı vatandaşların hayatını değiştirecek yatırımlara imza atan Altındağ Belediyesi, çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm Altındağlıların rahatça faydalanacakları 6 yeni spor merkezini daha hizmete sunuyor.
Altındağ Haberi
Altındağ Belediyesi'nden 6 Yeni Spor Tesisi Daha

Ulubey, Doğantepe ve Karacaören mahallelerine yapılan çok kapsamlı spor tesisleri tamamlanırken, Beşikkaya Mahallesi'ne yapılan at maneji ve Ali Ersoy Mahallesi'ne yapılan buz pateni pisti ise açılmak için gün sayıyor.

 
Karacaören Spor Tesisi 9 Ağustos 2018'de açılacak
Bir futbol sahası ve 500 kişilik kapalı tribünü ile Ulubey Spor Tesisi, halı saha ve 1 basketbol sahasına sahip Doğantepe Spor Tesisi, 14 bin metrekare alan üzerine kurulan 2 halı saha ve bir basketbol sahası ile Karacaören Spor Tesisi mahalle sakinleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Karacaören Mahallesi'ne yapılan Spor Tesisi, 9 Ağustos tarihinde törenle hizmete açılacak.
 
Toplam 2480 metrekare alanda, 800 metrekarelik doğal buzun bulunduğu Ali Ersoy Buz Pateni Pisti ve Altınköy Açık Hava Müzesi arazisi içinde yer alan at maneji ise Altındağlıların yanı sıra Başkentlilerin ihtiyaçlarına da cevap vermeye hazırlanıyor.

Karapürçek mahallesine yeni bir spor tesisi
Karapürçek Mahallesi'nde 28 bin metrekare alan üzerine kurulacak tesisle Altındağ sporun beşiği haline gelecek. 2 halı sahayı, 2 tenis, 2 basketbol ve 2 voleybol sahasını bünyesinde bulunduracak olan tesisin yapımına başlandı.
 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediyesi'nden, 6, Yeni, Spor, Tesisi, Daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı