Haber Detayı
16 Mart 2017 - Perşembe 00:34
 
Altındağ Belediyesi'ne Yeni Temizlik Araçları
Yatırımlarının kalitesini her geçen gün daha da artıran Altındağ Belediyesi, araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor.
Altındağ Haberi
Altındağ Belediyesi'ne Yeni Temizlik Araçları

Bünyesine eklediği yeni araçlar ile hizmet kalitesini artırmayı amaçlayan Altındağ Belediyesi, yepyeni araçlarıyla daha da güçlendi. Pazar yeri ve açık alanları yıkamak için su tankeri, vidanjör, çift kabin transit hizmet aracı,  çöp noktalarını yıkamak için yıkama aracı, Altındağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün gücüne güç kattı.

“Tüm araçlarımızla Altındağlıların hizmetindeyiz.”

Altındağlılara kaliteli hizmet üretebilmek için her yıl araç filosunu yeni araçlarla güçlendirdiklerini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bir kez daha Altındağ Belediyesi’nin mali gücüne vurgu yaptı. En iyi hizmetin en hızlı ve kısa yoldan vatandaşlara ulaşması için her zaman çok çalıştıklarını söyleyen Başkan Tiryaki, yeni alınan araçlarla bu alandaki hizmetlerin daha da hızlanacağını dile getirdi.

Başkan Tiryaki, “Altındağ Belediyesi olarak ihtiyacımız olan tüm araçları satın alabilecek güçteyiz. Yıpranmış, eskimiş hiçbir araç kullanmadığımız gibi, kiralama yöntemine de gitmiyoruz. Amacımız, Altındağlı hemşehrilerimize en kaliteli hizmeti zamanında sunmak.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediyesi'ne, Yeni, Temizlik, Araçları,
Yorumlar
Haber Yazılımı