Haber Detayı
14 Aralık 2020 - Pazartesi 09:17
 
Altındağ'da 146 Bin Haneye Çöp Poşeti Dağıtıldı
Altındağ Belediyesi daha temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda Altındağ'daki 146 bin haneye çöp poşeti dağıtıldı.
Altındağ Haberi
Altındağ'da 146 Bin Haneye Çöp Poşeti Dağıtıldı

Altındağ Belediyesi, evsel atıkların çevre kirliliğine sebebiyet vermeden toplanabilmesi için, ilçe genelinde 146 bin adet kokulu ve büzgülü çöp poşeti dağıttı. Altındağ genelinde kapı kapı gezerek dağıtım yapan ekipler, çöp poşetini evlere teker teker bıraktı. Çöp poşetleri Altındağlı vatandaşlardan tam not aldı.
 
DAHA TEMİZ ALTINDAĞ
Daha temiz bir Altındağ için seferber olduklarını belirten Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı "Ekiplerimiz Altındağ'ın her mahallesinde, her eve, kapı kapı gezerek çöp poşeti dağıttı. Daha temiz bir Altındağ için adeta seferber olduk. Temizlik seferberliğimize vatandaşlarımız da destek olurlarsa, çok mutlu olacağız. Hemşehrilerimiz, çöplerini 19.00-21.00 saatleri arasında, belirlenen çöp bırakma noktalarına çıkararak bizlere yardımcı olabilirler. Tüm hemşehrilerimizden çöp çıkarma saatlerine uymalarını ve çöplerini ağzı bağlı çöp torbalarında atmalarını rica ediyorum. Mahallemizi, Altındağımızı, çevremizi ve tüm dünyayı ancak bu şekilde el ele vererek koruyabiliriz" dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ'da, 146, Bin, Haneye, Çöp, Poşeti, Dağıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı