Haber Detayı
27 Ocak 2019 - Pazar 00:11
 
Altındağ Mehmetçik Cami Hizmete Açıldı
Altındağ Belediyesi, açılışlarına ara vermeden devam ediyor. Ankara’da mahalle camileri dönemini başlatan belediye, son olarak Feridun Çelik Mahallesi’ne inşa ettiği Mehmetçik Camii’ni hizmete açtı.
Altındağ Haberi
Altındağ Mehmetçik Cami Hizmete Açıldı

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda okul, cami, spor tesisi, polis karakolu ve sağlık merkezleri gibi sayısız yatırım gerçekleştirdik. Altındağ’da hayata geçirdiğimiz dönüşüm sayesinde, Altındağ’ı Ankara’nın hatta Türkiye’nin modern yüzü haline getirdik” dedi.

 

Başkan Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Altındağ İlçe Müftüsü Enver Türkmen, AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, ilçe teşkilatı, Altındağ Belediyesi meclis üyeleri, birim müdürleri, ilçe muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Ney dinletisiyle başlayan tören Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Başkan Tiryaki, Mustafa Tuna ve protokol üyeleri, Mehmetçik Camii’nde Cuma Namazı kıldı

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Mehmetçik, Cami, Hizmete, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı