Haber Detayı
08 Mayıs 2013 - Çarşamba 11:58
 
Altındağ'da Belediye Müteahhit Dayanışması
Altındağ’da iş yapan müteahhitlerle bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ilçede yapılaşmanın çok hızlı ilerlediğini söyledi.
Altındağ Haberi
Altındağ'da Belediye Müteahhit Dayanışması

Başkan Tiryaki müteahhitlerle buluştu

Altındağ’da iş yapan müteahhitlerle bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ilçede yapılaşmanın çok hızlı ilerlediğini söyledi. Altındağ Belediyesi olarak görevlerinin müteahhitlerin işlerini kolaylaştırmak olduğunu dile getiren Başkan Tiryaki, Altındağ’a gösterilen yoğun ilgiden ötürü tüm müteahhitlere teşekkür etti.

“Altındağ’daki kemikleşmiş sorunları el birliği ile çözüyoruz”

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, Altındağ’da kemikleşmiş sorunlar yaşandığını, bu sorunları çözmek için gece gündüz çok çalıştıklarını anlatan Başkan Tiryaki, bugün gelinen noktada Altındağ’ın 30 yıldır kanayan yaralarına merhem olacak çözüm yolları geliştirdiklerinin altını çizdi.

Geçmişte yılda 70 inşaat ruhsatı verilemezken, bugün yılda 700 ruhsat verildiğini, bunun yılda 15 bin yeni konut anlamına geldiğini belirten Veysel Tiryaki, bugüne kadar 25 binden fazla gecekondu yıktıklarını, 260 km’den fazla yeni yol açtıklarını dile getirdi.

Başkan Tiryaki’den “ağaç dikin” çağrısı

“Bizim işimiz sizin işinizi kolaylaştırmak. Hepimiz aynı geminin mürettebatıyız. Haklı talepleriniz için ne gerekiyorsa elbirliği ile yapalım” diyen Veysel Tiryaki, müteahhitlerden büyük alkış aldı.  Başkan Tiryaki, gelen soruları da tek tek yanıtladı. Konuşmasının sonunda müteahhitlerden özel bir ricada bulunan Başkan Tiryaki,  “Lütfen yeni yaptığınız konutların önüne ağaç dikin.” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Altındağ’da, iş, yapan, müteahhitlerle, bir, araya, gelen, Altındağ, Belediye, B
Yorumlar
Haber Yazılımı