Haber Detayı
20 Aralık 2016 - Salı 07:53
 
Altındağ'da Pazar Buluşmaları Devam Ediyor
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Pazar buluşmalarının bu haftaki programında barış mesajı verildi.
Altındağ Haberi
Altındağ'da Pazar Buluşmaları Devam Ediyor

Karapürçek Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programda, yaklaşık 400 kişi şehitlerimiz ve vatan için hep bir ağızdan dua etti. Pazar sohbetlerinin bu haftaki konukları Karapürçek Mahallesi sakinleri oldu. Programa AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal ve AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca da katıldı. Altındağlı hemşehrilerine kucak açan Başkan Tiryaki, herkesle tek tek ilgilendi.

Altındağ’da kardeşlik her yerde

Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, son günlerde artan terör olayları üzerinde durdu. Başkan Tiryaki, hem İstanbul’daki hem de Kayseri’deki patlamaları kınayarak bu hain saldırıların bir an önce son bulmasını istedi. Tüm şehitlere rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Başkan Tiryaki, birlik ve beraberlik çağrısı da yaptı. Başkan Tiryaki, ülke olarak zor bir süreçten geçtiklerine dikkat çekerek birbirimize daha sıkı sarılmamız gerektiğini söyledi. Türkiye’nin çok güçlü bir ülke olduğunu vurgulayan Başkan Tiryaki: “Aydınlık günlere çıkacağımıza inanıyorum” dedi. Başkan Tiryaki, bu kahvaltı programlarının ilçedeki kardeşlik duygularını daha güçlü bir hale getirdiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediye, Başkanı, Veysel, Tiryaki, eşi, Saadet, Tiryaki’nin, ev, sahi
Yorumlar
Haber Yazılımı