Haber Detayı
13 Aralık 2016 - Salı 09:10
 
Altındağ'da STK'ların Yeni Adresi Hamamarkası
Altındağ Belediyesi tarafından restore edilerek Ankara’nın en önemli tarihi ve turistik yerlerinden biri haline gelen Hamamarkası, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.
Altındağ Haberi
Altındağ'da STK'ların Yeni Adresi Hamamarkası

Hamamarkası, Altındağ Belediyesi tarafından yenilenen yüzüyle birçok kurum ve kuruluşa ev sahipliği yaparken sivil toplum örgütlerinin vazgeçemediği yerlerin başında geliyor.

34 farklı kuruluş Hamamarkası’nda yer açtı

Restorasyon çalışmalarının sürdüğü Hamamarkası, aralarında sivil toplum örgütleri, müzeler, üniversite ve büyükelçilik temsilcilerinin bulunduğu 34 farklı kuruluşa ev sahipliği yapıyor. Sivil Dayanışma Platformu, Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı, Kadın ve Demokrasi Derneği, Kadın Yönetici ve Kadın Çalışanlar Dayanışma Derneği,   Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği, TÜZDEV, Arnavut Kültür Merkezi, Kafkas Araştırma Kültür ve Dayanışma Derneği, Avrasya Yazarlar Birliği, Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi, Ankara Türk – Rus Dostluk Evi ile Yazarlar ve Şairler Müzesi, Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi ile Satranç Müzesi bunlardan sadece birkaçı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediyesi, tarafından, restore, edilerek, Ankara’nın, önemli, tarihi,
Yorumlar
Haber Yazılımı