Haber Detayı
18 Temmuz 2017 - Salı 21:56
 
Altındağlılar, Şehit ve Gazileri İçin And İçti
Altındağ, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önlemeye çalışırken hayatını kaybeden 12 kahraman şehidini ve 200’den fazla altın yürekli gazisini derin bir şükran duygusuyla andı.
Altındağ Haberi
Altındağlılar, Şehit ve Gazileri İçin And İçti

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Bu memleketin mayası imanla yoğrulmuştur. Kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Altındağ Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz gecesi vatanı, bayrağı için kendini siper eden kahramanlarını anmak, yakınlarının da yanında olduğunu bir kez daha göstermek için, Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde tören düzenledi. Törene Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin yanı sıra, AK Parti Ankara Milletvekili ve Başbakan Eski Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, ‘o gece’ canını hiçe sayarak darbeye karşı duran Altındağlı vatandaşlar, şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı. Konukların duygulu anlar yaşayarak gezdikleri fotoğraf sergisi ile başlayan törende, şehitler için Kuran Tilaveti yapıldı, selalar okundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağlılar,, Şehit, ve, Gazileri, İçin, And, İçti,
Yorumlar
="clear">
Haber Yazılımı