Haber Detayı
21 Mayıs 2015 - Perşembe 00:27
 
Anıttepe Yüzme Havuzu, Yaz Sezonuna Hazır
Anıttepe kapalı yüzme havuzu ve soyunma odalarının yıkılarak yeniden yapılması ve daha modern hale getirilerek..
Güncel Haberi
Anıttepe Yüzme Havuzu, Yaz Sezonuna Hazır

     Anıttepe kapalı yüzme havuzu ve soyunma odalarının yıkılarak yeniden yapılması ve daha modern hale getirilerek Ankaralıların hizmetine sunulması için hizmet verememesine  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Müdürü Dr.Burhan BAŞOĞLU nezdinde açık yüzme havuzunu yeniden dizayn ederek Ankaralıların hizmetine girmesi için yoğun çaba harcıyor.

     Anıttepe açık yüzme havuzunun yaza tam kapasite ile hazır hale geleceğini belirten İl Müdürlüğü yetkilileri açık yüzme havuzuna ait soyunma odaları da arttırılarak daha modern hale getirildi. Soyunma odalarının tünelle havuza bağlanmasında son aşamaya gelinirken acil çıkış kapısı yeniden dizayn edildi.

     Soyunma odalarındaki modernlik ve temizlik gözlerden kaçmazken geçen yıllarda da hizmet veren açık havuz bu sene kapalı havuzunda yükünü çekeceğinden İl Müdürü Dr.Burhan BAŞOĞLU havuza ayrı bir önem veriyor.

     Geçen sene Sağlık Bakanlığından en temiz havuz ödülünü alan Anıttepe açık yüzme havuzu bu senede buna en büyük aday olduğunu her haliyle gösteriyor.

     Gençlik ve Spor İl Müdürü Dr.Burhan BAŞOĞLU yaptığı açıklamada ‘’Anıttepe açık yüzme havuzunu yaza tam kapasite ile hazır hale getireceğiz Ankara’da yaşayan ve çeşitli sebeplerle denize denize gidemeyen gençlerimize ve ailelere burada bu imkanı en iyi şartlarda sağlamaya çalışıyoruz.Ankaralı gençlerimizi havuz konusunda mağdur etmiyeceğiz,imkanlar el verdiği ölçüde yüzme kurslarını açmaya ve kulüplerimizin havuzdan faydalanmasına yardımcı olacağız ‘’ dedi.

     Bu senede öyle görülüyor ki Ankara’nın havuz yükünü Anıttepe çekecek emeği geçen başta  Gençlik ve Spor İl Müdürü Dr.Burhan BAŞOĞLU olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

   haber: Tarık Güzel

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Anıttepe, kapalı, yüzme, havuzu, soyunma, odalarının, yıkılarak, yeniden, yapılm
Yorumlar
Haber Yazılımı