Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 01:40
 
Ankara 3. Bölgenin Tek Bağımsız Adayı: Hakan Polat
‘Seçilmemişlerin seçilmişi değil, halkımın seçeceği bir milletvekili olacağım’ sloganıyla yola çıkan Hakan Polat, 24 Haziran milletvekili seçimlerinin tek bağımsız adayı olarak Ankara 3. Bölgede seçmenin karşısına çıkacak.
Siyaset Haberi
Ankara 3. Bölgenin Tek Bağımsız Adayı: Hakan Polat

nkara 3. Bölgeden bağımsız milletvekili adayı olan Hakan Polat, ‘Halkımın seçeçeği bir milletvekili olacağım’ dedi. Uzun yıllar AK Parti’de siyaset yapan Polat, “Seçilmemişlerin seçilmişi olmak istemiyorum. Halkımın seçeceği bir milletvekili olacağım. İstikbal göklerdedir, iman kalptedir, hizmet millettedir. Herşey Türkiye için diyerek yola çıktım” açıklamasında bulundu.
   24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler için çalışmalarını sürdüren, Ankara 3. Bölgede çalmadık kapı, gezmedik sokak bırakmayan Hakan Polat vatandaşlardan da yoğun ilgi görüyor. 3. Bölgede bulunan Yenimahalle, Sincan, Etimesgut, Ayaş, Nallıhan ve Beypazarı ilçelerinde çalışmalarını devam ettiren Polat, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

    Oldukça iddialı olan Hakan Polat, “Hedefim milletin istikbali ve istiklalidir. 24 Haziran seçimleri yandaşcıların, kuyrukçuların ve ihanetçilerin sonu olacaktır” dedi. Etimesgut’ta ikamet eden Polat, aynı zamanda bugüne kadar milletvekili çıkaramayan ve mecliste temsil edilemeyen Etimesgut’un da ilk milletvekili olmak amacında.
    Polat, gazetemiz aracılığıyla adaylığı konusunda başkentlilere şu mesajı verdi; Korkmuş ve korkutulmuşların vaadlerine ve tehditlerine asla ve asla boyun eğmeyiniz. Özde değil, Sözde Vatan, Millet, Bayrak ve Devlet demek yeterli değildir. Özde ve kalpten olmalıdır. Oda Milletimizin İstiklalı ve İstikbalı sağlanmalıdır. Korku ve tehdit salanlar sadece dilsiz şeytanla birlikte olanlardır.

HAKAN POLAT KİMDİR?
1971 Van-Erciş doğumlu. Kamudan emekli oldu.
1991 yılından bu yana Ankara’da ikamet ediyor.
Yenimahalle, Batıkent, Demetevler, Fatih, Sincan’da ikamet etti ve halen Etimesgut Ahimesut mahallesinde oturuyor.

EĞİTİMİ

Yerel Yönetimler Ön Lisans
Kamu Yönetimi Lisans
İşletme Ana Bilim Dalında Master
Evli ve 3 çocuk babası.
İngilizce biliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, 3., Bölgenin, Tek, Bağımsız, Adayı:, Hakan, Polat,
Yorumlar
Haber Yazılımı