Haber Detayı
02 Mart 2020 - Pazartesi 01:29
 
Ankara Amatörüne Yasin Can Eli Değdi!
Yasin Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı da olan Yasin CAN, önceki seçimlerde de Türkiye İhracatçılar Birliği Başkan adayı olarak dikkatleri üzerine çekmişti.
Spor Haberi
Ankara Amatörüne Yasin Can Eli Değdi!

          Yasin Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı da olan Yasin CAN, önceki seçimlerde de Türkiye İhracatçılar Birliği Başkan adayı olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Yasin Dış Ticaret,  Türkiye genelinde Amatör Spor Kulüplerine yaptığı desteklerle spor kamuoyunun takdirini kazanmıştı.

          Ankara’da ihtiyaç sahibi Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapan Yasin CAN yaptığı açıklamada  ‘’Ankara Amatör Spor Kulüplerine yaptığım malzeme yardımının önümüzdeki günlerde yapılacak olan A.A.S.K. Federasyon Başkanlığı seçimi ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. Yapılacak seçimler de her hangi bir başkan adayını desteklemek ya da aday olmak gibi bir düşüncem de yok, yaptığımız malzeme yardımının seçime denk gelmesi ise tamamen tesadüftür.

          Yasin Dış Ticaret olarak gönlümüz Nisan ayında yapılacak Federasyon seçimlerinde mevcut Başkan adaylarından herkesin tanıdığı ve sevdiği  futbolun içinden gelen başkan adayının yanındadır.

          Yasin Dış Ticaret olarak yaptığımız malzeme yardımının amacı Ankara’da bulunan Amatör spor kulüplerinin en büyük sıkıntısına bir nebze de olsa destek olmaktır. Yaptığımız destekle Amatör spor kulüplerini mutlu edip sporcularımızı sevindirebildiysek ne mutlu bize.

         Suriye de gerçekleşen operasyonda İdlib’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı, yaralı askerlerimize ise acil şifalar dilerim.’’ dedi.

          Ankara Amatör Spor Kulüplerine yaptığı Malzeme yardımı ile kulüplerin takdirini kazanan Yasin Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Yasin CAN’a Amatör Spor Kulüpleri ve Gazetemiz adına teşekkür ediyoruz. (Haber: Tarık Güzel)

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Amatörüne, Yasin, Can, Eli, Değdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı