Haber Detayı
21 Şubat 2017 - Salı 11:52
 
Ankara Batı Adliyesi'nde Anlamlı Plaket Töreni
2017 Avrupa Şampiyonu olan U22 Tekerlekli Sandalye Milli Takımımızın sporcusu olan Ebubekir Yıldırım, Ankara Batı Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından plaketle ödüllendirildi.
Spor Haberi
Ankara Batı Adliyesi'nde Anlamlı Plaket Töreni

Geçtiğimiz ay İtalya’nın Udine kentinde yapılan Avrupa Şampiyonası’nda, İngiltere Milli Takımını 53-38 yenerek şampiyon olan 22 Yaş Altı Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımızda oynayan Ebubekir Yıldırım, Ankara’nın gururu oldu. Aynı zamanda Ankara Batı Adliyesi’nde stajyer olarak çalışan Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenci olan Ebubekir Yıldırım’a, Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz tarafından plaket verildi.

Ankara Batı Adliyesi’nde düzenlenen plaket törenine Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, başsavcı vekilleri, hakimler ve adliye personeli katıldı. Törende bir konuşma yapan Ankara Batı Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, “Ebubekir kardeşimiz, İtalya’da Avrupa Şampiyonu olan U 22 Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız oyuncusu ve aynı zamanda adliyemizde çalışan stajyer öğrencilerimizden. Kendisi hem okuyor hem de bizim yanımızda stajyer öğrenci olarak çalışıyor. Ebubekir kardeşimiz gibi stajyer olarak görev yapan kardeşlerimizin sayısında da artış var. Biz bunu memnuniyetle karşılıyoruz.” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, Avrupa Şampiyonu olan milli takımımızın sporcusu olan Ebubekir Yıldırım’ın, kendilerini mutlu ettiğini ve Ebubekir ile gurur duyduklarını belirterek plaket ile ödüllendirdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ankara, Batı, Adliyesi'nde, Anlamlı, Plaket, Töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı