Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 00:49
 
Ankara'da Avukatların Derdi Adliye
Milliyetçi Avukatlar ve Baroda Birlik Grubu’nun Başkan adayı Av. Gencer Özdemir, meslektaşlarının farklı yerlerdeki adliye binaları yüzünden zaman zaman duruşmalara yetişememekten şikayetçi olduklarını söyledi.
Güncel Haberi
Ankara'da Avukatların Derdi Adliye

Ankara Barosu’nda seçim heyecanı artarken, Milliyetçi Avukatlar ve Baroda Birlik Grubu çalışmalarını yoğunlaştırdı. İki grubun ortak Başkan Adayı Av. Gencer Özdemir, yönetimde yer alan arkadaşlarıyla birlikte Dışkapı ve Sıhhiye’den sonra Balgat Adliyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette meslektaşlarıyla sohbet eden Av. Özdemir’den ortak istek, Ankara’da tek çatı altında hizmet verecek bir adliye özlemi oldu.

20-21 Ekim 2018 tarihlerindeki Ankara Barosu Olağan Genel Kurulu için çalışmalarını yoğunlaştıran Başkan Adayı Av. Gencer Özdemir, Balgat Adliyesinin dar koridorlarında duruşmalarını bekleyen meslektaşları ile tokalaşıp destek istedi. Ankara Barosu Başkanlığı için Milliyetçi Avukatlar Grubu ve Baroda Birlik Grubu tarafından ortak aday gösterilen Av. Özdemir, Balgat Adliyesinde de meslektaşlarının çektiği sıkıntıları bir kez daha şahit olduğunu ifade ederek “Bu sıkıntıların çözümü tek çatı altında toplanacak adliyeden geçiyor. Bunun için de yönetime gelir gelmez girişimlerimizi yoğunlaştıracağız” dedi.

Bu arada Av. Gencer Özdemir, Beypazarı ve Gölbaşı’nı da ziyaret ederek meslektaşlarının sorunlarını yerinde görmek istediklerini ifade etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Avukatların, Derdi, Adliye,
Yorumlar
Haber Yazılımı