Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 00:49
 
Ankara'da BEDAŞ'ın Çalışmaları Aralıksız Sürüyor
Başkent EDAŞ, Ankara’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2017 yılının temmuz ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.
Güncel Haberi
Ankara'da BEDAŞ'ın Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Başkent EDAŞ, Ankara’da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Ankara için Beypazarı, Nallıhan, Elmadağ, Çankaya, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Etimesgut, Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan, Sincan, Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar’da 13024 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 1143 pano ile 162 trafo ve 2 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 50 km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ, Temmuz 2017’de yeni yatırımlara da hız verdi. Ankara’da 264 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 844 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 319 elektrik panosu ve 58 trafo montajı da tamamlandı.

Başkent EDAŞ’ın Ankara’daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, BEDAŞ'ın, Çalışmaları, Aralıksız, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı