Haber Detayı
11 Haziran 2022 - Cumartesi 11:58
 
Ankara'da Partilerinden İstifa Ederek CHP'ye Katıldılar
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’nde Ankara İl Başkanlığınca düzenlenen üye katılım töreninde konuştu. CHP lideri Kılıçdaroğlu, yeni üyelere parti rozeti taktı.
Siyaset Haberi
Ankara'da Partilerinden İstifa Ederek CHP'ye Katıldılar

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin bir değişime, dönüşüme ihtiyacı var. Ben size değişimi, dönüşümü; herkesin inancına, kimliğine, yaşam tarzına saygı göstermeyi temel kural edinmeyi vaat ediyorum. Benim temel hedefim bu. Beraber yaşayacağız, birlikte yaşayacağız bütün güzellikleri birlikte paylaşacağız. Bütün hedefim bu. Bu hedefi gerçekleştireceğiz" dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün CHP Genel Merkezi'nde; CHP Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen üye katılım töreninde konuştu.

Kılıçdaroğlu, yeni üyelere parti rozeti taktı. Kılıçdaroğlu, burada şunları söyledi:

 

"BENİM HAYATIM SİZLERİN YAŞADIĞI ŞEKİLDE GEÇTİ"

"Özellikle 2018'den sonra, büyük sorunlar yaşıyoruz hepimiz. ve hepimiz biraz geleceğe endişeyle bakıyoruz. Sorumluluk taşıyan herkes, şu soruyu kendine soruyor: 'Ne olacak bu memleketin hali?' diye. Fakiri daha fakir, zengini daha zengin oldu. İşsizlik diz boyu. Pek çok sorunumuz var.

Öncelikle şunu ifade edeyim. Beni ne kadar tanıyorsunuz bilmiyorum. Ama benim hayatım, sizlerin yaşadığı şekilde geçti. Aynı hayatı bir şekilde paylaştık. Öyle çok varlıklı aileden gelen birisi değilim. Ama bütün felsefem, inancım, çalışmam şu: 'Bu memlekette hiçbir ayrım olmaksızın, hepimizin huzur içinde yaşaması; her ailenin, her evin huzuru olursa aslında hepimiz huzur içinde yaşarız.'

Kılıçdaroğlu: Ben Size Birlikte Yaşamayı, Herkesin İnancına, Kimliğine, Yaşam Tarzına Saygı Göstermeyi Temel Kural Edinmeyi Vaat Ediyorum

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Partilerinden, İstifa, Ederek, CHP'ye, Katıldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı