Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 23:36
 
Ankara'da Ulaşıma Zam Yok, Su da İndirim Olacak
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 2018 yılında Ankara'da ulaşıma zam olmayacağını ve suda indirime gidileceğini söyledi.
Ankara Haberi
Ankara'da Ulaşıma Zam Yok, Su da İndirim Olacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 2018 yılında Ankara'da ulaşıma zam olmayacağını açıkladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Habertürk canlı yayınında ömeli açıklamalar yaptı.  Tuna'nın açıklamaları:
(Gökçek'le görüşme)  Kendisi ile görüştüm, görüşürüm de. Fikrini almak faydalı olur.
 
Ankapark projesi tamamlandığında Ankara'ya çok sayıda turist geleceği düşüncesi ile bu işler başlamış. Bu proje ile ilgili mahkeme kararları olmuş neticede bu proje tamamlanmak üzere, şu andaki durumu da yüzde 90'ların üzerinde bir tamamlanma oranı var. 
 
"SU İNDİRİMİ PLANLIYORUZ"
 
İmkanlarımız geliştikçe merkez ilçelerde su fiyatlarında bir indirimi planlıyoruz.
 
(Uluslararası Fuar Alanı) Geçen hafta Başbakan ile konuyu görüştük. Başbakanımız da oradaydı, heyete, 'hala yer konusu konuşuluyorsa burada bu fuar alanını yapmayı istemiyorsunuz demektir' dedim. Siz fuar yapmak istemiyorsanız bahanelerle böyle böyle bu iş sürer. Cumhurbaşkanımıza ifade edeceğim, endişelerin ortadan kalktığını, ne takdir ediyorsanız diye kendilerine arz edeceğim. Ondan sonra da ne olacak göreceğiz.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Ulaşıma, Zam, Yok,, Su, da, İndirim, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı