Haber Detayı
05 Nisan 2017 - Çarşamba 22:49
 
Ankara’da Yatırımcılar İçin Yatırım Stratejileri Semineri
Yatırım Finansman’ın yatırımcıları bilinçlendirmek üzere düzenlediği Yatırım Stratejileri Seminerleri büyük ilgi gördü.
Ekonomi Haberi
Ankara’da Yatırımcılar İçin Yatırım Stratejileri Semineri

Yatırım Finansman’ın, finansal okuryazarlığa destek kapsamında Borsa İstanbul iş birliğiyle ücretsiz düzenlediği “VİOP’ta Yatırım Stratejileri 2017” Semineri Ankara’da gerçekleşti. Seminere, Sermaye Piyasası ile ilgilenen iş adamları, Sanayi ve Ticaret Odaları, ihracat ve ithalatçılar ile özel sektör firmalarının temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Seminerde, Yatırım Finansman Türev Ürünler Müdürü Dr. Nuri Sevgen tarafından yatırımcılara, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nın işleyişi hakkında genel bilgiler verildi ve piyasa risklerine karşı Türev Ürünler ile yapılabilecek korunma stratejileri aktarıldı. Dr. Nuri Sevgen, seminere ilişkin şunları söyledi: “Yatırım Finansman Menkul Değerler olarak kurulduğumuz günden bu yana farklı projelerimizle sermaye piyasalarının gelişimine katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Finansal okuryazarlık kapsamında katılımcılara, hem farklı finansal enstürmanlar hakkında bilgi vererek dalgalı piyasalarda korunma amaçlı stratejileri aktarıyoruz hem de yeni finansal enstürmanlarla alternatif yatırım olanakları sunuyoruz.”

Yatırım Stratejileri Seminerleri, 10 Nisan’da Antalya, 17 Nisan’da Bursa’da tekrarlanacak.

Seminerler hakkında detaylı bilgi ve kayıt formuna www.yf.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara’da, Yatırımcılar, İçin, Yatırım, Stratejileri, Semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı