Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 00:33
 
Ankara'dan İki Okul All Star İçin Yarışacak
2015 yılı En İyi Orkestra üçüncüsü Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve 2018 üçüncüsü Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Perşembe günü yayınlanacak bölümde tüm zamanların en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor.
Güncel Haberi
Ankara'dan İki Okul All Star İçin Yarışacak

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip Liselerarası Müzik Yarışması, yeni heyecanıyla devam ediyor.

 

1998-2019 yılları arasında, icra, kız solist, erkek solist, sahne performansı, orkestra, enstrüman ve özel ödüller kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ve okulların, 10 milyon kullanıcılı ‘’Hadi’’ kanalı üzerinden tekrar yarışarak oylanacağı, İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ın bu bölümünde, En İyi Orkestra kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar yarışacak. Yarışacak kategorilerde 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylamadan en fazla oyu alan okula İpana tarafından karaoke müzik stüdyosu kurulacak..

 

Tüm dallarda ödül alan gruplar içinden en iyilerin seçileceği ve Ataman Erkul’un canlı sunumuyla Salı ve Perşembe günleri Hadi uygulaması üzerinden 21.30’da başlayacak yarışmanın ikinci bölümünde En İyi Orkestra kategorisinde dereceye giren 3 ilden 17 okul yarışacak.

 

Ankara’dan İki Okul All Star’da Yarışacak

 

Her bölümde farklı bir kategorinin değerlendirileceği All Star’ın 2 Temmuz Perşembe günü ‘’Hadi’’ kanalından canlı yayınlanacak ikinci bölümde, son 5 yılda ‘’En İyi Orkestra’’ kategorisinde dereceye giren adaylar sunulacak ve video oylaması başlayacak. Son 5 yılda Ankara, İstanbul ve İzmir’den 17 okul, en iyi olmak için yarışacak.

 

2015 yılı En İyi Orkestra üçüncüsü Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve 2018 üçüncüsü Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Perşembe günü yayınlanacak bölümde tüm zamanların en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor.

 

Yarıştıkları dönemden sunumların ve hatırlatma videolarının izleyicilerle paylaşılacağı heyecan verici yayında, 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylama sonucu en iyiler seçilerek sürpriz ödüller kazanacak.

 

Sadece Yarışan Değil İzleyen de Ödül Kazanıyor

 

Profesyonel olarak hazırlanan hatırlatma videolarının yanı sıra, sürpriz canlı bağlantılar ve eğlenceli sohbetler eşliğinde yapılacak yarışmada, her video gösteriminden sonra, izleyiciler arasında da programın sonunda 8 soruluk müzik içerikli bilgi yarışması yapılacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'dan, İki, Okul, All, Star, İçin, Yarışacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı