Haber Detayı
16 Ocak 2022 - Pazar 10:11
 
Ankara Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Akçam Oldu
Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanlığına Hakan Akçam seçildi. Seçime katılan 5 aday arasında en fazla oyu alan Akçam, kongre sonrası yayınladığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Güncel Haberi
Ankara Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Akçam Oldu

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanlığına sektörün tecrübeli ismi ve aynı zamanda Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı olan Hakan Akçam seçildi. Seçime katılan 5 aday arasında en fazla oyu alan Akçam, kongre sonrası yayınladığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Başkent’te emlak ve gayrimenkul sektörünün tecrübeli ismi Hakan Akçam, 15 Ocak Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan Olağan Genel Kurul sonrasında; 1.264 üyenin oy kullandığı genel kurul da Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanlığına seçildi. 519 oyla seçimin en farklı sonucunu elde eden Akçam başkent’te emlakçıların Oda Başkanlığına seçildi.


BİRLİKTE BAŞARDIK

Oldukça iddialı geçen genel kuruldan büyük bir başarı ile çıkan Akçam, ‘Birlikte Başardık’ başlığı ile yayınladığı teşekkür mesajında oy veren vermeyen tüm meslektaşlarına teşekkür ederek önemli bir birliktelik örneği sergiledi.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'BİRLİKTE BAŞARDIK! প H. Akeam. HAKAN AKÇAM' görseli olabilir

Hakan Akçam’ın açıklaması şu şekilde:

“Başta ailem ve ekibim olmak üzere desteklerini asla esirgemeyen herkese de ayrıca teşekkür etmek isterim. Onbir ay önce aldığım Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası Başkanlığına aday olma kararımı bizzat kendim ve meslektaşlarımın yaşadığı problemleri göz önüne alarak verdim.  Bu doğrultuda da sorun olarak tespit ettiğimiz her konuya çözüm üretmek için ekibimle birlikte 11 aydır durmaksızın çalıştık. Bütün çalışmalarımızı, yaptıklarımızı, yapacaklarımızı meslektaşlarımıza ziyaretlerimizle ve çeşitli iletişim araçlarıyla ilettik. Özellikle Sosyal Medya aracılığıyla anlık bilgi ve görsel akışını sağladık. İcraat ve faaliyetlerimizden faydalanan meslektaşlarımızın görüşlerini de anlık olarak alıp, yapacaklarımıza madde madde ekledik. Yaptıklarımızla yetinmeyip yapacaklarımızın sözünü verdik ve derhal işe koyulduk. Yapamayacağımız hiçbir sözü meslektaşlarımıza vaat olarak vermedik. Dürüstlüğü kendimize en temel ilke edindik. Bu ilkeyle çıktığım bu yolda meslektaşlarımın desteklerini de alarak daima geleceğe yönelik çalışma gayretimi ayrım yapmaksızın sürdüreceğime söz veriyorum. Yolunuz hep doğru hep açık olsun… Saygılarımla…”

 

İŞTE SEÇİM SONUCU

Çok sayıda emlakçının katıldığı ve oldukça çekişmeli geçen seçim yarışını beklenildiği gibi Hakan Akçam kazandı. Seçim sonunda Hakan Akçam geçerli 1.243 oydan 519'unu alırken, diğer adaylardan Mehmet Karahan 18, Cem Koçyiğitoğlu 259, Nejla Aykaç 20, Burak Arpacı 427 oy aldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Emlakçılar, Odası, Başkanı, Hakan, Akçam, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı