Haber Detayı
07 Haziran 2017 - Çarşamba 03:29
 
Ankara, Müziğin Önemli İsimleriyle Buluşacak
Amsterdam’ın yükselen ikilisi Cubicolor 9 Haziran’da burn Enerji İçeceği desteğiyle Ankara’da Pixel’de elektronik müzikseverlerle buluşacak.
Güncel Haberi
Ankara, Müziğin Önemli İsimleriyle Buluşacak

Ünlü Djler Pete Tong, Sasha, B.Traits, Lee Burridge, Patrice Baumel, Jonas Rathsman, Axel Boman ve Danny Tenaglia gibi isimlerin beğeni ve desteğini kazanan Cubicolor, çıkış albümleri Anjunadeep’in ardından “Falling” adlı EP’leriyle hızlı yükselişini sürdürüyor. EP’de deneysel-indie grup Duologue’ın kurucu üyelerinden Tim Digby-Bell’in vokali de yer alıyor. Cubicolor öncesinde ise DJ kabininde Ortaç Genç olacak.

Kapı açılış: 23.00

Bilet: 35 TL

BURN SONANCE FESTIVAL PRE-PARTY BONDI LIVE 10 HAZİRAN’DA RABARBA’DA

Burn Sonance Festival yavaş yavaş yaklaşırken, incelikle seçtiği isimleri Pre Party’lerinde ağırlamaya devam ediyor.Bu sefer açık havada, Rabarba’nın terasında gerçekleşecek olan seride, canlı elektronik müziğin ruhu içinizde yankılanacak. Bondi live, Daniel Archut ve Alexander Schug’dan oluşan bir canlı elektronik müzik projesi. Müziğine kendi karaketerini veren ise dans edilebilir bağımsız beatler, Analog enstürmanlar ve digital synthesizerların eşsiz uyumu.Alex’in olağanüstü sesine eklenen hafif melankolik şarkı sözleri,gitar ve eşsiz synth sesleri ile parçaları, 80li yılların Dark Wave akımını hatırlatıyor.İçinde Caught in Between“ ve „Those Days şarkılarını içeren İlk albümlerini WellDone!’dan çıkarttıktan sonra şarkılarına bir çok önemli plak şirketi talip oldu.3000° Records („Lagos“), Einmusika Recordings (Deep Shards) ve Bar25 („Red Beard“) bunlardan bazıları.2017’de çıkartıkları epleri ise Brezilyalı label Sublime Music, yine 3000° Records, Bar25 Music, Poesie Musik, Einmusika Recordings gibi önemli plak şirketlerinden yayınlandı.

Kapı açılış:21.00

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara,, Müziğin, Önemli, İsimleriyle, Buluşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı