Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 10:22
 
Ankara Oto Sanatkarları Mustafa Arslanoğlu ile Devam Dedi
Ankara Oto Sanatkarları Odası’nın seçimlerinde mevcut başkan Mustafa Arslanoğlu, yeniden seçilerek güven tazeledi..
Ankara Haberi
Ankara Oto Sanatkarları Mustafa Arslanoğlu ile Devam Dedi

Ankara Oto Sanatkarlar Odasının 39. Olağan Genel Kurulu Nazım Hikmet Kongre ve Toplantı Salonun da gerçekleşti. Açılış konuşmalarını gerçekleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna İskitler bölgesindeki sorunun hızlı bir şekilde çözüme ulaşacağını, köprü ile ilgili deplase sorunun olduğunu bu durumun sürüncemede kalmayacağını ve en kısa zamanda gerekenlerin yapılacağını kaydetti.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ise, belediye olarak cezacı değil eğitici olmaya özen gösterdiklerini ifade ederek, "Esnafa sahip çıkmak da görevimizdir. Türkiye ancak üreterek ayakta kalabilir. Vatandaşımız sanayide, tarımda, hayvancılıkta, hizmet sektöründe üretecekler, bizler de üretenlere destek olacağız" diye belirtti.

Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kongre ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurula başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna olmak üzere Şenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcıları Cemal Satılmış ve Recai Uçar, Halk Ekmek Fabrikası  Genel Müdür Yardımcısı Durali Keleş, ALSİAD Başkanı Celalettin Uludağ, Oda Başkanları Recep Ayhan, Mustafa Keleş, Ahmet Özkan, Muzaffer Arslan, Selahattin Kalaycı, Sadık Karabal, Ali Hikmet Velioğlu, Murat Erturan, Feyzi Gündoğdu ve oto sanatkarı esnafları katıldılar. Seçimde bin 4 oy ile Arslanoğlu tekrar Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı oldu.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Oto, Sanatkarları, Mustafa, Arslanoğlu, ile, Devam, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı