Haber Detayı
12 Temmuz 2017 - Çarşamba 08:25
 
Ankara Ticaret Odası'ndan Teknokent Atağı
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve beraberindeki heyet, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TAI-TUSAŞ) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’i ziyaret etti. Ziyarette, TAI’nin kuracağı teknokent projesinde ATO’nun yer alması konusu gündeme geldi.
Ekonomi Haberi
Ankara Ticaret Odası'ndan Teknokent Atağı

Göreve geldikleri günden bu yana Ankara esnaf ve tüccarının sorunlarını çözmek ve Ankara’yı ileriye taşıyacak projeler geliştirmek için çalıştıklarını söyleyen ATO Başkanı Baran, TAI bünyesinde kurulacak teknokentte yer alabileceklerini söyledi. TAI’nin Ankara için önemli bir değer olduğunu ve önemli işler yaptığını vurgulayan Baran, Kotil’i ATO’nun 11 Ekim’de düzenleyeceği “Teknolojik Dönüşümde Kamu Alımlarının Rolü: Konuşmaktan Yapmaya Nasıl Geçeriz?” konulu konferansa davet etti. 

FETÖ’nün 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği hain darbe girişimi nedeniyle Türkiye’nin zor bir dönem yaşadığını vurgulayan Baran, “Patlayan her bomba reel kesimi, tüccarı hedefledi. Hamdolsun amaçlarına ulaşamadılar. Bizler de göreve geldiğimiz günden beri tüccarın önünü açacak projelerde yer almaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Ticaret, Odası'ndan, Teknokent, Atağı,
Yorumlar
Haber Yazılımı