Haber Detayı
08 Nisan 2017 - Cumartesi 20:59
 
Ankara Ulubey Mahallesi'ne Aile Sağlığı Merkezi
Altındağ Belediyesi, Ulubey Mahallesi’ne yaptığı Aile Sağlığı Merkezi’nin açılışını mütevazı bir törenle gerçekleştirdi.
Altındağ Haberi
Ankara Ulubey Mahallesi'ne Aile Sağlığı Merkezi

Bir aile sağlığı merkezinin daha açılışı gerçekleştirildi

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Ak Parti Ankara milletvekili Aydın Ünal, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, Ankara Halk Sağlığı İl Müdürü Doğan Akdoğan,  Ankara İl Sağlık Müdürü Kamil Türkmen, AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca ve ilçe teşkilatı, Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcıları Cebrail Aslan ve Tuncay Temel, Altındağ Belediyesi meclis üyeleri ile ilçe muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, protokol konuşmalarıyla devam etti.

“Sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına getirdik”

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki konuşmasına “Mütevazı bir açılış töreninde daha, siz değerli Altındağlılarla birlikte olmaktan çok mutluyum” diyerek başladı. Her 15 günde bir, yeni bir yatırımın açılışını gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tiryaki, açılış bekleyen 10’dan fazla yeni tesis olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Tiryaki, sağlık merkezleriyle, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, parklarıyla, yüzme havuzlarıyla, okullarıyla Altındağ’ın çok değiştiğini vurguladı.

Altındağlılara seslenen Başkan Tiryaki, “Hiçbir programda bizleri yalnız bırakmıyorsunuz. Etkinliklerimize katılım gösteriyorsunuz, bu katılımlarınız aslında dua niteliğindedir. Biz Altındağ’ın güzel insanlarının duaları ile bugünlere geldik. Hepinize teker teker çok teşekkür ediyorum.” dedi. 

Ankara Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr Doğan Akdoğan ise konuşmasında Altındağ Belediyesi’nin sağlık alanındaki yatırımlarından bahsederek,  Altındağ Belediyesi’nin ilaç gibi bir belediye olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Ulubey, Mahallesi'ne, Aile, Sağlığı, Merkezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı