Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 01:36
 
Ankara Valisi Ercan Topaca'dan Ayaş'a Ziyaret
Ankara Valisi Ercan Topaca, 17 Temmuz Perşembe günü Ayaş ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ankara Haberi
Ankara Valisi Ercan Topaca'dan Ayaş'a Ziyaret

Ayaş Kaymakamı Ahmet Başbaydar ve Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş tarafından karşılanan Vali Ercan Topaca, Ayaş Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda muhtarlarla bir araya geldi. Ayaş ilçesinde sorunları görüşmek, paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere düzenlenen ‘Muhtarlarla Buluşma Programı’nı yöneten Vali Ercan Topaca, şu değerlendirmelerde bulundu:
“Toplantı nedeniyle muhtarları dinleyerek Ayaş’ın sorunlarını masaya yatırarak gerekli kararları alacağız. Arkasından da gündeme gelen sorunların çözümü konusunda birlikte çalışacağız. Bu toplantının benzerlerini diğer ilçelerimizde de yaptık. Olumlu sonuçlar aldık. Birçok köyümüzün, mahallemizin eksikliklerini, yarım kalan birçok işin tamamlanmasını sağladık. İnşallah Ayaş’ta da gündeme getireceğiniz sorunları samimiyetle, azimle takip edeceğimizden hiç endişeniz olmasın. Ayaş, Beypazarı ilçelerimiz, bu bölge kentimizin turizm ile ön plana çıkan, anlam ifade eden ilçeleridir. Sorunların çözümüne yaklaşırken bu boyutu da hiç göz ardı etmiyoruz.” 

Vali Ercan Topaca, yaptığı değerlendirmenin ardından toplantıya katılan muhtarlara söz vererek yaşadıkları sorunları dile getirmelerini istedi. Muhtarların dile getirdiği sorunlar, ilgililer tarafından kayıt altına alınarak koordinasyon içerisinde çözülmek üzere çalışmalara başlandı.  Muhtarlarla yapılan toplantının ardından Ayaş Kaymakamı Ahmet Başbaydar ile Belediye Başkanı Burhan Demirbaş’ı makamlarında ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi alan Vali Topaca, daha sonra ilçeyi gezerek incelemelerde bulundu. 

Toplantıda ayrıca Vali Yardımcısı Bilal Bozdemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Ömer Öksüz, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, İl Sağlık Müdürü Dr. Kamil Türkmen, Kamu Hastaneleri Birliği Üçüncü Bölge Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Aksoy, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Doğan Akdoğan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bülent Korkmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Ahmet Şahin, Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Kudret Cabılar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Yavuz, Başkent Enerjisa Temsilcisi, ilçe müdürleri ve muhtarlar hazır bulundu.

Ankara Valisi Ercan Topaca Ayaş İlçesinde

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Valisi, Ercan, Topaca'dan, Ayaş'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı