Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 01:32
 
Ankara Valisi'nden Tedavi Gören Askerlerimize Ziyaret
Ankara Valisi Ercan Topaca, Zeytin Dalı Operasyonu ile Güneydoğu’da terörle mücadelede yaralanan ve tedavileri devam eden gazileri, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.
Güncel Haberi
Ankara Valisi'nden Tedavi Gören Askerlerimize Ziyaret

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Vali Yardımcısı Metin Arslanbaş, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Özkan Ünal, Başhekim Prof. Dr. Mehmet Ali Gülçelik, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bestami Erkoç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Yavuz tarafından karşılanan Vali Ercan Topaca; beraberindeki heyetle birlikte yaralı askerleri ziyaret etti.

Hastanede tedavileri devam eden gazilerle tek tek ilgilenerek yaralıların sağlık durumları hakkında bilgi alan Vali Topaca, askerlerin morallerinin çok yüksek olduğunu gözlemledi. Yaralı askerlerimizin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşarak vatan hizmetine ve ailelerine kavuşmaları temennisinde bulunan Vali Topaca; “Yaralılarımızın en kısa zamanda tedavi edilerek taburcu edilmesi, vatan hizmetine ve ailelerine kavuşturulması için hastanedeki doktorlarımız ve yardımcı sağlık görevlilerimiz tüm imkânları seferber ederek çalışıyorlar. Sağlık görevlilerimize de yaralılarımızın tedavisinde gösterdikleri özenden dolayı teşekkür ediyorum. Devletimiz ve milletimiz her zaman sizin yanında olacaktır. Gösterdiğiniz sabır ve metanetten dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Vali Topaca’ya teşekkür ederek ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade eden askerlerimiz, bir an önce sağlıklarına kavuşarak Güneydoğu’da ve Zeytin Dalı Operasyonu’nda vatan hizmetinde bulunan arkadaşlarının yanında yer almak istediklerini belirttiler.

Vali Ercan Topaca ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri daha sonra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl’ü ziyaret ederek anı defterini imzaladılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Valisi'nden, Tedavi, Gören, Askerlerimize, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı