Haber Detayı
17 Mayıs 2013 - Cuma 20:19
 
Ankara Sosyetesi'nden Chalet Projesine İlgi
Ankaralılar doğayla iç içe olan lüks chalet projesine büyük ilgi gösterdi.
Güncel Haberi
Ankara Sosyetesi'nden Chalet Projesine İlgi

Türkiye’nin ilk chalet projesi olarak tasarlanan Mandra Village, İstanbul’un seçkin gayrimenkul danışmanlık firmalarından Space Gayrimenkul’ün 16 Mayıs Perşembe günü düzenlediği özel bir davetle Ankara’daki cemiyet hayatının ünlü hanımlarına tanıtıldı. İstanbul’a 2, Ankara'ya 1,5 saat uzaklıkta olan Bolu Gövem Köyü’nde konumlanan, 125 ile 500 metrekare arasında değişen 25 chalet’nin bulunduğu bu ayrıcalıklı proje, davette yoğun ilgi gördü.

12 yılı aşan sektör tecrübesiyle gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren Space Gayrimenkul, 16 Mayıs’ta Ankara’da düzenlediği özel bir davetle, Türkiye’nin ilk chalet projesi olarak tasarlanan Mandra Village’i Ankara’daki cemiyet hayatının ünlü hanımlarına tanıttı. İstanbul’a 2, Ankara'ya 1,5 saat uzaklıkta olan Bolu Gövem Köyü’nde konumlanan, yapımını Talu Properties’in üstlendiği Mandra Village’in 2014 yılının ağustos ayında tamamlanması planlanıyor. 40.000 metrekare alan üzerine kurulu projede 125 metrekare ile 500 metrekare arasında değişen 25 chalet yer alıyor.

 

Chalet’lerin yanı sıra 4 rezidansın yer aldığı projede 9 odalı bir butik otel ve SPA da bulunuyor. Space Gayrimenkul’ün satışını üstlendiği Mandra Village, Bolu’nun benzersiz atmosferinde, doğayla iç içe, ayrıcalıklı ve lüks bir yaşam tarzı sunuyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaralılar, doğayla, iç, içe, olan, lüks, chalet, projesine, büyük, ilgi, göste
Yorumlar
Haber Yazılımı