Haber Detayı
15 Eylül 2014 - Pazartesi 23:22
 
Ankara Valisi'nden Gökçek'e Veda Ziyareti
Emekliye ayrılan Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e veda ziyaretinde bulundu.
Ankara Haberi
Ankara Valisi'nden Gökçek'e Veda Ziyareti

Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarette konuğunu kapıda karşılayan Başkan Gökçek, yaptığı kısa konuşmada,  Sayın Valimizle yıllardır beraber mesai arkadaşlığı yaptık. Gerçekten çok güzel anılarımız oldu. Rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki bu süre içinde hiç birbirimizi üzmedik” dedi.   

Ankara için her zaman el ele çalıştıklarını ifade eden Başkan Gökçek, “Çok güzel şeyler yaptık. Ama Sayın Valim gelecek seneye kadar süresi olmasına rağmen erken emekliliği tercih etti. Taktir kendisinin tabii. Sayın Valimize emeklilik hayatında başarılar diliyorum.  Ailesi ile birlikte ömrünün sonuna kadar mutlu bir hayat temenni ediyorum” diye konuştu.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel de “Zat-ı alinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu vesile ile aziz Ankaralılara da sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Gökçek, Vali Yüksel’e günün anısına üzerinde Türk rengi olarak bilinen mavi bir çini vazo hediye ederek, “Ankara’ya yaptıklarınızın bir karşılığı değil elbette… Ama evinizde bunu gördükçe bizi hatırlarsınız” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Emekliye, ayrılan, Ankara, Valisi, Alaaddin, Yüksel, Büyükşehir, Belediye, Başka
Yorumlar
Haber Yazılımı