Haber Detayı
16 Ekim 2014 - Perşembe 11:29
 
Ankara Yapı Fuarı, 23 Ekim'de Açılıyor
Bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 23 - 26 Ekim tarihlerinde Congresium - ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda 27. kez sektör profesyonellerini bir araya getirecek.
Ekonomi Haberi
Ankara Yapı Fuarı, 23 Ekim'de Açılıyor

YEM Fuarcılık tarafından Türk yapı sektörünün en köklü ve en görkemli organizasyonlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara Ekim ayında 27. kez ziyaretçileri ile buluşacak.Yapı sektörü profesyonellerine sağladığı faydayı düzenli olarak arttırdığını, yıldan yıla gerçekleştirdiği büyüme ile ispat etmiş olan Yapı Fuarı– Turkeybuild Ankara, gerek katılımcılarına gerekse ziyaretçilerine sunduğu fırsatlarla dikkat çekiyor.

 

Türkiye ekonomisinin yükselen değeri yapı sektöründe, yılın en önemli buluşmalarından biri olan bu fuarın uluslararası boyutuna da dikkat çeken YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer şunları söyledi: 

Ekim ayında Ankara’da düzenleyeceğimiz dev buluşma ile sektörümüz için heyecan dolu bir dönem bizi bekliyor. YEM Fuarcılık’ın 37 yıllık tecrübesiyle, başarı çıtasını her geçen yıl artırmayı başaran fuarımızın,bu yıl da yaratacağı yeni iş ve işbirliği olanakları ile öncelikle düzenlendiği bölgenin ve sonrasında ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam edeceğine inanıyoruz. Tüm sektör profesyonellerini bu önemli buluşmada yerlerini almaya ve sektörün heyecanına ortak olmaya davet ediyoruz.”

 

Katılımcılara eşsiz iş fırsatları sunan Yapı Fuarları – Turkeybuild, ziyaretçiler için de farklı seçenekleri bir arada bulabilecekleri özel bir platform oluşturuyor. Sektöre henüz girmemiş yatırımcılar da yapı dünyasındaki yenilik ve teknolojilerin sektör kullanıcılarına sağladığı tüm imkânları sergileyen fuarı yakından takip ediyor.Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal veya global firmaların yanı sıra, mesleki platformları, STK’ları, resmi veya yerel yönetim temsilcilerini, akademisyenleri hatta öğrencileri bir araya getirerek, sektöre değer katanların yanında yerini alıyor.

 

27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, geçtiğimiz yıllarda %20 oranında büyüyerek 12.000 m2’ye ulaşan, yeni ve modern bir altyapı ve şehir merkezine yakın bir bölgede yer alan yeni fuar alanıyla, katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir iş platformu sunuyor. 200’ü aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturan fuar, özellikle kamu yatırımlarında yer alan karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı da sağlayacak. 1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları, sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor.

 

Fuar Katılımcılarına KOSGEB Desteği

KOSGEB sağladığı hibe ve yardımlarla KOBİ’lere Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’da yer almaları için destek veriyor. KOSGEB - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, 27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’ya katılacak firmalara, hibe ve desteklerin en üstünde yer alan “Uluslararası İhtisas Fuarı” kategorisinden  yararlanma fırsatı sunuyor. KOSGEB’e üye olan KOBİ’lere verilen bu destek kapsamında, katılımcıların 50 m²’ye kadar kullanacakları alanlarda, m2 başına uygulanan 120 TL’lik katılım bedeli KOSGEB tarafından karşılanıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bölgesinin, büyük, fuarı, olan, , Yapı, Fuarı, –, Turkeybuild, Ankara, 23, , 26,
Yorumlar
Haber Yazılımı